21 Mart 2018

1V1Y’den Pinterest Temelli “Pindirim” Kampanyası

Özel alışveriş kulüpleri arasında ilginç kampanyaları ile göze çarpan 1V1Y, şimdi de Pindirim isimli bir uygulama başlattı.

1V1Y‘nin Koton ile ortaklaşa yürüttüğü Pindirim kampanyasının temelinde Pinterest yer alıyor. Oyunlaştırma dinamiklerinin ve sosyal medya yayılımının kullanıldığı Pindirim ile 1V1Y kullanıcıları 20 Koton kıyafeti içerisinde beğendiklerini seçiyor ve kendi Pinterest panolarına pinliyorlar. Günün sonunda en çok pinlenen kıyafette ise yüzde 90 Pindirim değerinde ModaPara anında hediye ediliyor. Blabistanbul ile gerçekleştirilen Pindirim yalnızca bir gün için geçerli.

1V1Y bundan bir süre önce de Moda Çevrem isimli kampanya ile oyunlaştırma (gamification) dinamiklerini kullanmış ve kullanıcılarına sosyal rozetler dağıtmıştı.

Aşağıdaki eğlenceli video ile Pindirim hakkında bilgi almanız mümkün.

PindirimSosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. burak soraydın der ki:

    1v1y satış grafiğindeki düşüşü sosyal medya yoluyla kapatmaya çalışırken çok büyük bir hata yapıyor. Trafiği fazla olmayan yerlere yoğunlaşıyor. Sipariş konusundaki hatalar zinciri de müşteriyi artık bunaltıp kaçırmış durumda. Sürekli aynı markaları kampanyaya çıkarıp ayrıca bezdirmeleri de cabası.

    Bunda çalıştıkları ajansın yanlış yönlendirmesi de cabası. Fakat sitenin başında, işten hiç anlamayan ve bu işte tecrubesi olmayan kişiler varken zaten daha fazlasını beklemek hata olur.

  2. vipdukkan.com mağduru değilim ama https://twitter.com/1v1ymagdurlari mağdürüyüm mağdur sayılar her geçen gün artıyor sayılarımız binleri buldu ama bu site halen kapanmadı umarım en kısa zamanda 1v1y.com kapanır ve herkes rahatlanır yeter artık..

    724177 nolu siparişte bir telefon istedim. Sonra telefonu iade ettim, firma kutuyu açtığım için iadeyi kabul etmiyor ve mağdur edildim. Şikayetçiyim ben bu firmadan. Benim gibi yüzlerce mağdur var lütfen acilen iademi yapın. Ayrıca ürünü satın alırken kutuyu açtığınızda iade kabul etmiyoruz diye bir ibare yazmıyordu açıklamada. Böyle iş yapıp bu şekilde para kazanmak isteyen bir firma 1v1y.com.

Fikrini söyle

*