17 Mart 2018

Amazon Smile Üzerinden Yapılan Alışverişlerin Bir Kısmı Hayır Kurumlarına Verilecek

amazon-box
Üçüncü çeyrekte cirosunu %24 artıran Amazon, bugün tanıttığı yeni servisi Amazon Smile ile kazancını sadece iş geliştirme veya tedarik merkezlerine harcamayacağının haberini verdi.

Amazon’un yeni servisi Amazon Smile üzerinden alışveriş yapıldığında Amazon, kullanıcıların ödediği bedelin cüzi bir miktarını yardım kuruluşlarına bağışlayacağını duyurdu. Kullanıcıların ödedikleri ücretin %0,5’lik kısmı, kullanıcının seçtiği hayır kuruluşuna bağışlanacak.

Amazon bu bağışlama işlemi satın alma işlemi yapan kullanıcının adıyla yapacağını da belirtiyor. Kullanıcılar böylelikle Seattle merkezli online perakende devinden alışveriş yaparlarken, desteklemek istedikleri hayır kuruluşlarına da bağış yapmış olabilecekler.

smile.amazon.com adresi üzerinden siteye giriş yapan kullanıcılar, yaklaşık 1 milyon hayır kuruluşu arasından istediklerini seçebilecekler ve Amazon, kullanıcıların yaptıkları alışveriş sonrası bu hayır kuruluşuna kullanıcının adına bağışta bulunacak. Kullanıcılar diledikleri zaman seçtikleri hayır kuruluşunu değiştirebilecek ve bunun dışında herhangi bir değişiklik yapmadan normal bir şeklide alışverişlerine devam edebilecekler.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*