21 Ocak 2018

Joyfoodz GBA’dan İkinci Turda 300 Bin TL’lik Yatırım Aldı

joyfoodz yatırım yazı
Mayıs 2013’ten beri Türkiye e-ticaret sektöründe yer alan ve kişiye özel lezzetli ve doğal atıştırma servisi olarak hizmet veren Joyfoodz ikinci tur yatırımını aldı.

Eser Tüzemen ve Murat Barslan tarafından yoğun çalışma temposuna sahip kişilerin ara öğünleri kaçırmadan sağlıklı yiyeceklerle düzenli olarak beslenmelerini sağlamak amacıyla kurulan Joyfoodz, Galata İş Melekleri’nden (GBA) ikini turda 300 bin TL’lik yatırı aldı.

İlk yatırımını da yine GBA’dan alan şirket, ilk tur yatırımını internet sitesini, yazılım altyapılarını ve operasyonel süreçleri iyileştirmek ve müşteri tabanlarını genişletmek için kullanmıştı. Yeni yatırımın ardından şirket, hedef kitlelerini ve satış ağlarını güçlendirerek yeni ürün portföyüne yeni tarifler ekleyerek çalışmalarına devam edeceğini belirtiyor..

Joyfoodz’nin geçtiğimiz Mayıs ayından beri verdiği hizmet kalitesini ve kitlesini büyütmesinin, GBA’nin ikinci tur yatırımı yapmasındaki önemli etkenlerden biri olduğuna değinen GBA Başkanı Emre Kurttepeli, son iki yılda Türkiye’de 10 girişimi desteklediklerini ve toplamda 4 milyon TL’ye denk gelen bir yatırım yaptıklarını belirtiyor.

Her projeyi titizlikle incelediklerinin de üzerinde duran Kurttepeli yılda yaklaşık 405 girişimciyle bir araya geldiklerini ve her girişimcinin projesini incelediklerinin de üzerinde duruyor.

Joyfoodz’ye ikinci tur yatırımı yapan GBA yatırımcılarının isimleri ise şöyle: Alemşah Öztürk, Burak Divanlıoğlu, Cem Soysal, Emre Kurttepeli, Erinç Özada, Fatih İsbecer, Fırat İsbecer, Haluk Elçi, Kaan Boyner, Melih Ödemiş, Önder Öztarhan, Orkun Tekin, Uğur Şeker, Umur Özal, Ziya Boyacıgiller.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*