21 Mart 2018

Sınavlara Hazırlık Kitapları Satan Online Alışveriş Siteleri

Sınav dönemi yaklaşırken sınava hazırlık kitaplarını (YGS, LYS, KPSS vb.) ve aynı zamanda okula yardımcı kitapları bulabileceğiniz bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda Sınava Hazırlık Kitapları Satan Online Alışveriş Siteleri‘ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yazının altında yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Aksiyonkitap.com

sinava-hazirlik-kitaplari-aksiyon-kitap
İstanbul’da bulunan Aksiyon Kitap’tan yapacağınız 99 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir ücret alınmıyor. Türkiye’nin her yerine kargo ücreti sabit 5 TL olarak belirleniyorken, kapıda ödemeli alışverişlerinizde kargo bedeline ekstra +5 TL hizmet bedeli ekleniyor. Ayrıca siteden hediye çeki satın almanız da mümkün.

Alternatifkitap.com

alternatif-kitap-dgs-lys-hazirlik-kitaplari
30’a yakın yayın evinin kitaplarının satışını gerçekleştiren Alternatif Kitap, İstanbul’da bulunuyor. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo bedeli alınmazken, ödeme seçenekleri olarak kapıda ödeme kolaylığı mevcut. Banka onayı sağlıklı olarak gerçekleşmesi halinde, ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmekte. Lise sonrası yapılan sınavların yanı sıra, ilkokul ve ortaokul yardımcı kitaplarını da sitede bulabilirsiniz. Ayrıca hatırlatmakta fayda var saat 16.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün işlemek alınmakta.

Kitapkirtasiyem.com

kitap-kirtasiyem-sinava-hazirlik-kitaplari
Gaziantep’te bulunan Kitap Kırtasiyem 1987 yılından itibaren kitap ve kırtasiye sektöründe toptan ve perakende satış hizmeti vermekte. 75 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyorken, siteden sınavlar hakkında son gelişmeleri takip etmeniz mümkün. Almış olduğunuz ürüne herhangi bir zarar vermeden 7 günlük süre içerisinde, herhangi bir neden belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Kitapfirsati.com.tr

kitap-firsati-sinava-hazirlik-kitaplari
2011’de Ankara’da kurulan Kitap Fırsatı’nda kategoriler altına yayılmış geniş ürün yelpazesinden yapacağınız, 100 TL ve üzeri alışverişlerden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Peşin fiyatına birçok karta 3 taksit imkanı sunulduğu gibi, siparişleriniz ortalama 1-3 iş günü içerisinde teslim ediliyor. Tutarı 100 TL altında kalan siparişleriniz için, ürünlerin toplam ağırlığı, teslim yeri, teslimatçı firma gibi birçok etmen kargo bedeline etki ediyor.

Kitapsec.com

kitap-sec-ygs-lys-kpss-hazirlik
Ankara’da bulunan Kitap Seç’de yüzde 80’e varan indirimlerin yanı sıra, birçok karta peşin fiyatına 4 taksit imkanı sunulmakta. Şirketin telefonlarından da sipariş verebildiğiniz gibi, 90 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Ayrıca illere göre tahmini kargo teslim sürelerini şirketin sayfasından öğrenmeniz mümkün.

Maksimumkitap.com

maksimum-kitap-hazirlik-test-lys-dgs
Ankara’da bulunan Maksimum Kitap’ta bu aralar Aralık ayına ve 2014’e özel %50’ye varan indirimler bulunmakta. Sitenin sağ üst köşesinde haftanın fırsatını görebildiğiniz gibi, yayınevine ve fiyata göre filtreli arama yapmanız da mümkün. Ayrıca illere göre tahmini kargo teslim sürelerini şirketin sayfasından öğrenebiliyosunuz.

Pegem.net

sinava-hazirlik-kpss-kpds-ygs-lys-pegem
2005 yılından itibaren sektörde hizmet veren Pegem’de 75-100 TL arası siparişlerinizde kargo bedeli yarın fiyatına düşüyorken 100 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Sitede satılan tüm ürünler orijinal olup üretici firmaların garantisi altında satışa sunulmakta. Birçok karta 6 taksit imkanı sunulduğu gibi, banka onayı alındıktan sonra ürünleriniz ortalama 3 ile 5 iş günü arasında teslim edilmekte.

Sinavkitaplari.com

sinav-kitaplari-sinava-hazirlik
2002 yılından beri Eskişehir’de faaliyet gösteren Sınav Kitapları’nda 90 TL ve üzeri siparişlerinizin kargo bedeli şirket tarafından karşılanmakta. Sitede yüzde 50’ye varan indirimler bulunduğu gibi, Garanti Bankası’na ekstra +3 taksit avantajı sunulmakta. Ürünler 5 iş günü içerisinde kargoya veriliyorken ortalama 3 iş günü içerisinde teslimat gerçekleşmekte.

Suratsatis.com

surat-satis-sinava-hazirlik
Ankara’da bulunan Sürat Satış’ta alışverişleriniz için herhangi bir alt limit bulunmamakta ve 15’e yakın kategorinin altına yayılmış geniş ürün yelpazesinden yapacağınız, tutarı 50 TL ve üzeri olan siparişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmamakta. Sitedeki tüm ürünler Türkiye’deki tüm şehirlere gönderimi yapılmakta.

Yargiyayinevi.com

yargi-yayin-evi-sinava-hazirlik
1984’den beri Ankara’da hizmet veren Yargı Yayınevi’nde 75 TL ve üzeri siparişlerinizden herhangi bir kargo bedeli alınmıyorken, ödeme seçenekleri olarak havale ve kapıda ödeme mevcut. Oldukça fazla yayınevinin bulunduğu sitede, indirimli satış yapan haftanın yayınevi sergilenmekte. Ortalama teslimat süresi, özel kargo şirketleriyle tahmini 1-3 iş günü olarak belirlenmiş.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. Kitapbulal.com köklü ve başarılı 😉

 2. mehmet Çelebi der ki:

  Burada http://www.nt.com.tr göremedim.Sektörün en büyüğü onlar.Bildiğiniz gibi bir çok sınav kitapları nt.com ile aynı çatı aldındaki şirketlerden çıkıyor.

 3. Merhaba; eğer sınavlardan başınızı kaldırabilipte alış verişe zaman bulabilirseniz lütfen http://www.hemenelimde.com e-ticaret sayfasını ziyaret edin. bol çeşit ve ucuz fiyatlarıyla sizlerinde beğeneceği bir kaç parça eşya bulabileceğini zannediyorum.

  hepinize iyi sınavlar diliyorum

 4. http://hemenbugun.com da yok listede. ilginçtir 🙂

 5. Ankara hizmet veren Adil Kitap’ta 60 TL üzeri ürünlede kargo bedava. Turuncu indirim günlerimizin devam ettiği sezonda birçok kitapta şaşırtıcı indirimler ve kapıdan ödeme,kredi kartına taksit seçenekleri sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır.

 6. merve der ki:

  arkadaşlar yediiklim yayınları online satış sitesi çok iyi bence bütün yayınevleri var bayağı ucuz ve sağolsunlar hiç boş göndermiyorlar 🙂 http://www.yediiklimsatis.com/

 7. http://www.hizlikitapci.com var bu sitede tüm türkiyeye kargo bedava 5 tl lik ürünede kargo bedava 10 tl lik ürünede kargo bedava. İlla şu kadar üstü alışveriş yapana diye değil.

 8. Murat Gündüz der ki:

  http://www.kitapfirsati.com.tr fiyatlar ve hızda gayet başarılı 🙂

Fikrini söyle

*