27 Temmuz 2017

Türkiye’nin Dört Affiliate Ağı’ndan ”Yayıncı Akademisi” Eğitimi

spornsorlar
Nitelikli internet yayıncıları yetiştirmek amacıyla düzenlenecek olan Yayıncı Akademisi, Türkiye’nin önde gelen dört Affiliate Ağı’nın ortak sponsorluğunda 28-29 Eylül tarihlerinde İstanbul, Taksim Titanik Otel’de gerçekleşecek.

Usta Bilgi Sistemleri tarafından organize edilen Yayıncı Akademisi’nin ortak sponsorluğunu Adtriplex, Gelir Ortakları, Reklamaction ve Zanox üstlenmiş bulunuyor.

Yayıncı Akademisi’ndeki katılımcılar davet usulü ile belirlenecek ve burada verilecek eğitimin amacı nitelikli ve etik kurallar çerçevesinden yayın yapacak internet yayıncıları yetiştirmek.

Türkiye’de dijital reklam pazarının büyümesiyle beraber reklamverenlerin performans reklamcılığına verdiği önemin arttığını belirten Usta Bilgi Sistemleri Yönetici Ortağı Ela Alkaya, performans reklamcılığının, reklamverenlerin doğrudan hedef kitlesine ulaşmasında diğer dijital reklam yöntemlerine kıyasla daha avantajlı olduğunu belirtiyor.

IAB’nin 2012 yılı verilerine göre Türkiye reklam pazarında, dijital reklamın oranı %18 civarındaydı ve bir önceki yıla kıyasla %30’luk bir artış göstermişti. Yayıncı Akademisi etkinliği ile sektöre yeni yayıncılar katarak bu sektörün gelişimine katkıda bulunulmaya sağlanacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için buraya bakabilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ergün Serdaroglu der ki:

    Gercekten bu postunuz, aradigim en önemli seyi verdi. Tesekür ederim.

Fikrini söyle

*