17 Kasım 2018

12. Perakende Günleri Sektör Oyuncularını Buluşturuyor

Dünyada ve Türkiye’de perakende sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirecek olan “Perakende Günleri” 28 – 29 Kasım 2012 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor. Sektöre dair başarı hikayelerinin ve gelecek trendlerinin paylaşılacağı etkinliğin ana sponsorları ise; Turkmall, CardFinans ve Markafoni olarak açıklandı.

Perakende dünyasına ışık tutacak 16 farklı oturumda toplam 25 konuşmacının sahne alacağı etkinlik kapsamında İstanbul Perakende Fuarı ve Perakende Güneşi Ödülleri de düzenlenecek. Etkinlikte gerçekleştirilecek olan oturumların moderatörlüklerini bu sene ilk kez perakendecilerin üstleneceği açıklandı. Beta Yönetim Kurulu Üyesi Özlem İkiışık Barutçu ve Bayraktar Gayrimekul Genel Müdürü Osman İllez’in moderatörlüğünü yapacağı Perakende Günleri’nde, iki gün boyunca sektörden birçok katılımcının yer alması bekleniyor.

Bu sene 12.’si düzenlenecek olan Perakende Günleri, dünya çapında birçok konuğu da ağırlıyor. 3.5 milyonu aşan üye sayısıyla National Retail Federation’un (NRF) Başkanı ve CEO’su Matthew Shay’ın yanı sıra, insan davranışlarını kapsamlı bir şekilde analiz etmesiyle ün kazanan Dr. Rob Yeung ve İngiltere’nin en önemli stratejik danışmanlık firması 20.20’nin firma ortağı Mariann Wenckheim de Perakende Günleri’12’de sahne alacak.

Ülkemizden ise, TAV Havalimanları Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Dr. Sani Şener, Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, Simit Sarayı İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Abdullah Kavukcu da Türk perakende sektörü hakkındaki görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.

Konferansta ayrıca, Turkmall Yönetim Kurulu Üyesi Levent Eyüboğlu, Markafoni Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Tatari, Finansbank Genel Müdür Yardımcısı Kunter Kutluay, Azadea Group Türkiye Direktörü Ali Al Khalil,  Pozitron Kurucu ve CEO’su Fatih İşbecer de yer alacak. Perakende Günleri’nin en dikkat çekici oturumlarından bir diğerinin ise satış danışmanları ve patronların karşı karşıya geldiği interaktif oturum olması bekleniyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*