19 Kasım 2018

1tıkla2kazan: Satın Aldığın Kadar Puan Kazandıran Site

Türkiye, e-ticaret konusunda 2012’yi oldukça hareketli geçirdi diyebiliriz. 30 milyar TL’lik bir hacme sahip olan bu sektöre her geçen gün yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Bu oyunculardan biri de 29 Kasım’da hizmet vermeye başlayan 1tıkla2kazan.com.

1tıkla2kazan.com’u diğer internet girişimlerinden ayıran bir özelliği bulunuyor. Bu girişimde harcadığınız para kadar Paropuan kazanıyorsunuz. Yaptığınız her alışverişte Parolu kartınıza, yaptığınız alışverişin tutarı kadar puan ekleniyor ve anlaşmalı iş yerlerinde bu puanları kullanarak alışveriş yapabilme fırsatında sahip oluyorsunuz. Kısaca burada alışveriş yaparken bir yandan da para biriktirebiliyorsunuz.

İş modeli olarak farklı bir yapıya sahip olan 1tıkla2kazan.com’da alışveriş yapabilmek için sayfaya üye olma zorunluluğu da bulunmuyor. Misafir girişi yaparak alışveriş yaptığınızda Parolu kartınız varsa onun bilgilerini girip kampanyalardan yine yararlanabiliyorsunuz. Eğer Parolu kartınız yoksa, ilk alışverişinizde size ücretsiz olarak bir Parolu kart yollanıyor ve sonraki alışverişlerinizde bu kart sayesinde para biriktirip alışveriş yapabiliyorsunuz. Paro kartlar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.


Sitede kredi kartıyla ödeme yapabildiğiniz gibi Paropuanlarınızla da yapabiliyorsunuz. Kredi kartlarına taksit seçenekleri de bulunmakta. Kargo bedelinin ise tüketiciler tarafından ödendiğini ve sadece Türkiye sınırları içinde kargo gönderimi yapıldığını da belirtmekte fayda var.

Tanı Pazarlama ve İletişim Hiz. A.Ş. tarafından yönetilen sitede 8 farklı kategoride birçok farklı ürün bulunmakta. Kategoriler arasında elektronik ürünlerden bebek bakım ürünlerine, outdoor ürünlerden kırtasiyeye kadar çeşitli ürünler kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Sitenin tasarımı oldukça sade. Ürün görselleri sayfada öne çıkan ögeler arasında. Ana sayfada günün ürünü ve en çok satan ürünlerin görselleri bulunuyor. Görsellerin altında satın alma linkinin yanı sıra o üründen ne kadar puan kazanacağınızı ve hangi anlaşmalı firmada bu puanları kullanabileceğinizi görebiliyorsunuz. Ürün çeşitliliği konusunda henüz çok kapsamlı olmasa da, 1 aydır hizmet veren bir site için bunu normal karşılamak gerekli tabi ki. 1tıkla2kazan.com, satın alınan ürün değerinde Paropuan vererek diğer e-ticaret sitelerinin yaptığından daha farklı model sunuyor ve böylece kullanıcılara alışveriş yaptıkları takdirde ektsta bir kazanç sağlayarak öne çıkabilir.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Mehmet der ki:

    Bu site hem indirimli hem avantajlı ve gerçekten çok iyi. Şuan world kampanyası yapıyorlar. 80 Tl üzeri alışverişler %10 worldpuan veriyorlar.
    Herkese tavsiye ederim.

Fikrini söyle

*