20 Kasım 2018

2014 Bitmeden Seyretmeniz Gereken 6 Video İnfografik

2014 yılını bitirmek üzere olduğumuz şu günde, biraz arkamıza yaslanıp, yıl boyunca ürettiğimiz videolara şöyle bir bakmak istedik. Sizin için de, en eğitici, öğretici ve eğlendirici olan 5 video infografikimizi derleyip sunuyoruz. Uzun zaman boyunca geçerliliğini hiç kaybetmeyecek olan bu evladiyelik videoları arkanıza yaslanıp keyifle seyredin. Video infografiklerimizin tamamına buradaki sayfamızdan veya ETicaretMag YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Yeni yılınız kutlu olsun.

Zevkler ve Renkler Tartışılır

Tüketicinin dikkatini çeken, hedef kitleniz ile uygun renklerde tasarımlar, eticarette sandığınızdan çok daha faydalı olabilir. Bugüne kadar konuyla ilgili bir çok yazı ve infografik yayınladık. Bunların en temelini sadeleştirerek bir video infografik olarak sizlerle paylaşmak istedik.

Bloglara Üye Kazanmanın 12 Yolu

E-Posta sosyal medyaya göre 8,5 kat daha fazla ROI ve trafik getiriyor. Eğer siz de blogunuzu ticari amaçlarla kullanmak istiyorsanız, nasıl üye kazanacağınızı bilmeniz gerekir. Bu konuda sizler için güzel bir video infografik hazırladık.

Google Uzmanı Olmak İçin 12 İpucu

İşinize yarayacak ve daha önce varlığının bile farkında olmadığınız sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak arama ip uçlarını vidinfografikimizde derledik. Artık aramak yerine, bulun!

Hummingbird Güncellemesinin SEO’ya Etkileri

2010’dan beri Google’ın arama tarafında yaptığı en kapsamlı değişiklik olan Hummingbird’ü biz de ele alarak, bir vidinfografik hazırladık. Bu videonun içine Hummingbird ile nelerin değiştiğini, SEO tarafında hangi şirketlerin zarar gördüğünü ve yeni güncelleme sonrasında SEO tarafında ne gibi değişiklikler yapılması gerektiğini sizlerle paylaşıyoruz.

Neden İnternetten Alışveriş?

Video infografikte internetten alışveriş yapmanın avantajlarını ele aldık. Eğer hala internetten alışveriş konusunda çekincesi olan müşterileriniz ya da tanıdıklarınız varsa videoyu onlara izletmenizi öneriririz.

Spam Nasıl Yapılır?

Bu listedeki son video infografikimiz tüketicilerden izin almadan sürekli kampanya mesajı gönderen ve sosyal medyanın sadece kendisi için var olduğunu düşünen markalara gelsin. Tüketicilere saygı gösteren bütün markalara ise buradan saygılarımızı ve sevgilerimizi göndermeyi bir borç bilelim.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*