21 Kasım 2018

27 Bin Kişi Ürüne Dokunmadan Tisho.Com İle Online Satış Yapıyor

tisho

Hızla büyüyen e-ticaret pazarında Tisho.com girişimciye en kısa sürede online mağaza açıp satışlara başlamak için benzersiz bir fırsat sunuyor. Peki Tisho dükkan nedir? Nasıl satış yapılır?

Tisho.com 2007’den bu yana kişiye özel hediye ve ürün satışı yapan bir site olarak öne çıkıyor. Sitede tişört, kapüşonlu giysiler, kupa, saat, anahtarlık, iPhone kapakları gibi yüzlerce ürünü tamamen size özel tasarımla satın alabiliyorsunuz. Örneğin, kendi fotoğrafınızla bir telefon kapağı veya yeğeninizin doğum günü için ona özel bir yastık tasarlayabiliyorsunuz. Site ürünleri tüm Türkiye’de kapınıza teslim ediliyor. Özellikle tişört, kapüşonlu giysiler gibi giyim ürünlerini Türkiye’de kendi markaları ile imal ettiriyor ve Türk malı kaliteli giyim ürünleri satılıyor.

Kendi ürününü tasarla ve sat

Tisho ayrıca online mağaza hizmet veriyor. Üstelik bunun için hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Tisho’da kolayca kendinize online bir dükkan açıp Tisho’da bulunan ürünler arasında örneğin tişört tasarlayarak satışa sunabiliyorsunuz. Kısacası yapmanız gereken tek şey ÜCRETSİZ olarak Tisho’da dükkan açmak ve tasarım yapmak. Tasarladığınız ürün satıldığı zaman Tisho.com sizin belirlediğiniz miktarda komisyon veriyor.

Bütün imalat, ödeme, kargo, müşteri hizmetleri gibi işlemleri Tisho hallediyor. Siz online olarak kaç tane satış yaptığınızı ve ne kadar komisyon kazandığınızı görebiliyorsunuz. Komisyonunuz banka hesabınıza yollanıyor. Şu ana kadar 27.000 den fazla dükkan sahibi ürün satışa sunuyor ve het geçen gün yeni dükkanlar sisteme ekleniyor.

Önemli olan noktalardan birisi popüler tasarımlar yapmak ve dükkanınızı sosyal medyada duyurmak. Bu tanıtımlar satışınızı ve komisyonunuzu artırıyor. Bununa ilgili Tisho.com size yardımcı videolar hazırlamış bulunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*