15 Kasım 2018

5. E-Ticaret Konferansı 17 Mayıs’ta Point Hotel’de Gerçekleştirilecek

Eticaret-crm-pazarlama-ödeme-perakende5. E-Ticaret Konferansı, 17 Mayıs tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek. Her yıl farklı bir temanın ele alındığı konferansın bu yılki ana teması, dijital dönüşüm ve E-CRM olacak.

Başarılı uygulamalarıyla dikkat çeken kişi ve kurumları bir araya getiren konferans Salesforce ve Formalis’in katkılarıyla gerçekleşiyor. Konferans kapsamında Polonya finans sektöründen örnekler paylaşacak olan Miosz Brakoniecki, dijital dönüşüm sürecinde e-ticaret ve e-bankacılık arasındaki benzerlikler ve farklılıkların yanı sıra çok kanallı ödeme sistemleri, çok kanallı dağıtım kanalları yönetimi ve dijital dönüşüm stratejilerini konusunda deneyimlerini aktaracak.

İlgili yazı: E-Ticarette Ürün İadesi Nasıl Azaltılır? 7 Adımda Ürün İade Rehberi

Digital Transformation kitabının yazarı olan Mark Baker ise, “Günümüz Türkiye’sinde Dijital Transformasyon ve Strateji” konulu sunumunda, risk yüzdesi düşük ama verimliliği yüksek dijital transformasyon projelerinin nasıl gerçekleşeceğine dair bilgiler vererek dijital dönüşüm stratejilerine dair katılımcı kuruluşlara özel yol haritaları sunacak.

Salesforce Türkiye Mid-Market Satış Müdürü Egemen Ersan ve Formalis Satış-Pazarlama Direktörü Murathan Araz’ın da konuşmacılar arasında yer alacağı konferans Türkiye ve yurtdışından konuşmacıları katılımcılarla buluşturuyor.
Farklı sektörlerde ön plana çıkan E_CRM uygulamaları, ödeme sistemleri, dijital dünyadaki teknolojik gelişmelerin E-CRM stratejilerine etkisi ve başarı hikayeleri de konferansın odağında yer alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*