12 Aralık 2018

ABD Private Shopping Sektöründe Güçlü Bir Firma Daha

1998 yılında kurulan, ABD’nin en büyük online giyim ve aksesuar mağazalarından biri olan Internet Retailer 173 numarası Bluefly, private shopping sektörüne gireceğini açıkladı.

Belle & Clive adı ile kısa süreli indirimli satışlar sunacaklarını belirten Bluefly CEO’su Melissa Payner, farklı tarzda müşterilerine farklı hizmet sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Müşterilerinin bir kısmının alışveriş yaparken oldukça uzun süreler araştırma yaptıklarını, zaman kısıtlamasından hoşlanmadıklarını belirten Payner, bir kısmının ise indirimli fırsatlara oldukça sıcak baktıklarının alışveriş araştırmaları ve dataları ile ortaya çıktığını açıkladı.

Yeni hizmete sokacakları private shopping sitesi Belle & Clive ile, Bluefly kalitesindeki ürünleri kısa süreli indirimler ile hedef kitleleri ile buluşturacaklarını ekleyen firma CEO’su, ürünlerinde kaliteden ödün vermeden, fırsat müşterilerine de son derece ileri bir müşteri hizmetleri servisi sunacaklarını iletti.

Zaten uzun sürelerdir online satış hizmetinde olan Bluefly, gerek hizmet ağının ve ürün genişliğinin verdiği güç, gerekse 40.000’den fazla üye sayısı ile sektörde yer edinmeye niyetli gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*