10 Aralık 2018

ABD’de Gayler İçin Fırsat Sitesi Kuruldu

ABD’de gay tüketicileri hedefleyen bir fırsat sitesi yayına başladı. Gaypon adı ile hizmete başlayan site, gay dostu işletmelerin fırsatlarını hedef kitlesi ile paylaşacak.

Gaypon, bünyesinde fırsat satmak isteyen işletmelerin prosedürlerini incelerken, firmaların şimdiye kadarki işe alım ve müşteri politikalarında cinsiyet ve cinsel tercih ayrımcılığı gibi konularda herhangi bir şikayet bulunup bulunmadığını detaylıca inceledindiğini belirtiyor.

Firma yetkilileri, her konuda eşitliğe inandıklarını dile getirirken, kazançlarının bir kısmını gayler yararına uygulamalar yürüten hayır kurumlarına bağışlayacaklarını iletiyorlar.

Gaypon, hedef kitlesinin sadece gayler değil, gay dostu olan ve eşitliği savunan işletmelere destek olmak isteyen herkes olduğunu da belirtirken, üyelik bilgilerinin kesinlikle gizli tutulacağının altını çiziyor.

Firma, aslında bu konudaki hoşgörüsüzlüğü de bir anlamda kabul edercesine, alınan fırsatlar için gelen kredi kartı hesap bilgisinde sadece “Günlük fırsat” ibaresinin bulunacağını da paylaşıyor.

Gaypon, ABD’de Gay Groupon olarak tanıtılmış, web sitesinin Groupon’a benzerliği nedeni ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

Firma aynı zamanda, Gaypon.com sitesinin başka bir kullanıcıya ait olması nedeni ile Dailygaypon.com sitesi üzerinden yayın yapıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*