13 Aralık 2018

Abercrombie 1 Milyar Dolarlık Online Satış Hedefine Ulaşmak İçin IBM’le İşbirliğine Başlıyor

Abercrombie CEO’su, Ağustos ayında hedeflerinin 1 milyar dolarlık online satış rakamına ulaşmak olduğunu belirtip, bu hedefe ulaşmak adına 65 mağazalarını kapatacaklarını ve online ticarete verdikleri önemi arttıracaklarını ifade etmişti.

IBM tarafından paylaşılan yeni bir haber, Abercrombie’nin bu yönde ciddi adımlar atmaya başladığını kanıtlar nitelikte.

Daha hızlı, etkin ve online ticarete daha yatkın bir web sitesi oluşturmak adına Abercrombie’nin kendileri ile işbirliğine başladıklarını açıklayan IBM Genel Müdürü Craig Hayman, artık tüketicilerin mağazalardan beklentilerinin oldukça yükseldiğini, bu sebeple müşteri memnuniyeti odaklı online mağazaların sitelerini optimize etmek adına çalışmalar yapmalarının vaktinin geldiğini belirtti.

Abercrombie Başkan Yardımcısı John Deane ise, IBM teknolojisinin kullanımı ile alt yapılarının güçleneceğine ve online satışlarındaki büyüme hızlarının artacağına inandıklarını iletti.

Abercrombie, IBM’in online ticaret platformu dahilinde firmanın aralarında çağrı merkezi ve sipariş güncellemesi gibi hizmetlerinin bulunduğu sipariş yönetim servislerinden de yararlanacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*