14 Kasım 2018

Üyelik Modeliyle İç Çamaşır Gönderim Sitesi Adore Me’ye $2.5 Milyonluk Yatırım

Kısa bir süre önce üyelik modelli dikeyleri ile tanınan BeachMint tarafından başlatılan intiMINT, ABD’de üyelik modeli ile iç çamaşırı gönderimi yapmayı hedefleyen ilk site değil.

Kullanıcılarının zevklerini ve vücut şekillerine göre onlara yakışacak modelleri kısa bir test ile sistemine kaydeden ve ardından aylık 39.95 dolara üyelerine ileten Adore Me, 2.5 milyon dolarlık bir yatırım aldığını açıkladı.

2011 Kasım ayında New York’ta kurulmuş olan firma, iç çamaşırının yanı sıra mayo/bikini, tayt, korse, gecelik, sabahlık gibi ürünleri de müşterilerine sunuyor.

50.000 üyeye ulaştıklarını belirten site yetkilileri, aylık 100.000 ziyaretçilerinin de olduğunu açıklarken, sene sonuna kadar 1 ile 2 milyon dolar arasında ciroya ulaşmayı tahmin ettiklerini belirtiyorlar. Yetkililer tarafından belirtildiğine göre bu oranın %20’sini mayo/bikini satışları oluşturacak.

Üyelik modelli diğer kişiselleştirilmiş kutu gönderim hizmetlerinde olduğu gibi Adore Me üyeleri de diledikleri ay ürün almamayı tercih edebiliyorlar. Site isteyen müşterilerine aylık paket haricinde satın alım imkanları da sunuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*