17 Kasım 2018

Ajans Dijital Kalem’e Yeni Transfer

Ajans_dijital_kalem-dijital_kalem-pr-transfer-ajans (2)Halkla ilişkiler ve sosyal medya ajansı Dijital Kalem, halkla ilişkiler sektörünün deneyimli isimlerinden Selda Çamlıbel Özkoyuncu’nun katılımıyla kadrosunu güçlendirdi. Ajans bünyesinde Müşteri İlişkileri Direktörü olarak görev yapacak olan Çamlıbel, bugüne kadar edindiği tecrübeler ışığında ajans müşterilerinin iletişim stratejilerine ve basınla ilişkilerine destek verme görevini üstlenecek.

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nden mezun olan Selda Çamlıbel Özkoyuncu, 1997 yılında TRT Televizyonu’nda stajyer muhabir olarak iş yaşamına adım attı. 10 yılı aşkın süren “muhabirlik, editörlük, yayın yönetmenliği ” deneyimim sonrasında 2010 yılında Ray Sigorta’da “Kurumsal İletişim Grup Lideri” olarak çalışmaya başladı.

Kurumsal iletişim stratejilerinin belirlenmesi ve yürütülmesi, etkinlik/organizasyon yönetimi, basın iletişimi, marka ve reklam çalışmaları, sosyal sorumluluk/ sponsorluk, kurumsal kimlik, sosyal medya ve kurumsal web sitelerinin yönetimi alanlarında uzmanlığa sahip Çamlıbel’in fikir sahibi olduğu “Gönüllüyüm Yanındayım” sosyal sorumluluk projesi, 2015 yılında Ray Sigorta’nın bağlı olduğu VIG Group tarafından ödüle layık görüldü.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*