21 Kasım 2018

Ajda Pekkan E-Ticarete Giriyor: Ajdamoda.com

Türk pop müziğinin “süperstar”ı Ajda Pekkan önümüzdeki aylarda aktif olacak ajdamoda.com adresindeki girişimiyle e-ticaret sektörüne giriş yapacağını açıkladı.

Ajdamoda.com’un kısa süre önce Twitter’dan duyurusunu yapan ancak ayrıntıları paylaşmayan Pekkan, Hürriyet’e verdiği röportajda Eylül ayından itibaren bütün Türkiye’nin kendisiyle alışveriş yapacağını açıkladı. Kıyafet, hediyelik eşyalar, takılar, çocuk kıyafetleri ve çeyizlik ürünlerin yer alacağı ajdamoda.com’u benzerlerinden ayıran en büyük özelliği ise sitedeki bütün ürünlere Ajda Pekkan eli değecek olması.

Pekkan’ın ve ekibinin belirlediği farklı markaların ve ayrıca Pekkan’ın ajdamoda.com’a özel tasarladığı Ajda Pekkan Private Collection ürünlerinin yer alacağı ajdamoda.com’da ayrıca sağlıklı yaşamla ve beslenmeyle ilgili püf noktaları da okuyuculara sunulacak. Böylece belki de ilk defa bir e-ticaret girişimi bu denli yoğun bir “celebrity” işbirliği ile hem satış hem de içerik üretimi yapmış olacak.

Hakan Baş’ın kurucusu olduğu ve Sina Afra ile Nevzat Aydın’ın yatırımcıları arasında bulunduğu takı ve aksesuar satışı yapan Lidyana’ya Arda Turan’ın yaptığı yatırımdan beri ünlüler arasından kimin e-ticaret sektörüne ciddi bir giriş yapacağı merak ediliyordu. E-ticaret şirketlerinin ünlülerle yaptıkları tanıtım ve içerik işbirliklerine alışmıştık ancak Ajda Pekkan’ın attığı bu adım hem ilk olmak anlamında hem de meslektaşlarına örnek olmak anlamında epey farklı gözüküyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*