10 Aralık 2018

Aldo Online Oyun ile Müşterileriyle İlişkilerini Kuvvetlendiriyor

Ülkemizde de birçok mağaza ile hizmet veren ayakkabı markası Aldo, yeni başlattığı online oyun kampanyası ile hem sonbahar kreasyonunu tanıtıyor, hem de oyunu kazanan müşterilerine %15 indirim sağlayarak satışlarını arttırmayı planlıyor.

New York merkezli reklam ajansı Skinny ve prodüksiyon şirketi B-Reel ortaklığı ile hazırlanan oyun, Aldo’nun tanımladığına göre Monte-Carlo ruhunu canlandırmak üzere planlandı. Rockin’ Roulette, Spin to Win, ve Magic Hat isimli 3 kademeden oluşan oyunda, her 3 kategoriyi de kazanan müşterilere %15 indirim kuponu veriliyor.

Oyunlara katılan tüketiciler, aynı zamanda Aldo Shoes for Life (Yaşam boyu Aldo ayakkabıları) çekilişine katılmaya hak kazanıyor. Aldo, çekilişin sonunda birinci gelen yarışmacıya 25 sene boyunca, her yıl 2 adet olmak üzere ücretsiz ayakkabı hediye edecek.

Aldo’nun sonbahar kreasyonundaki ayakkabılardan seçilerek oynanılan oyunlar, müşterilerin hem yeni kreasyonu tanımaları hem de oyunları tamamlayarak kazanılması oldukça kolay olan %15’lik hediye kuponunu elde ederek alışverişe yönlendirilmeleri planlanarak hazırlanmış.

Aldo yetkilileri, müşterilerin her gün 1 defa olmak üzere oyunlardan oynama haklarının bulunduğunu belirterek, oyunlardan sık sık oynayan müşerilerin çekiliş şanslarını arttırdıklar belirtiyorlar.

Yetkililer, şimdiye kadar kaç kişinin oyundan oynadıklarını belirtmezken, online oyunun kasım ayına kadar devam edeceği bilgisini paylaşıyorlar.

Aldo, indirim kuponunu direk müşterilerine iletmektense, onlarla irtibatını geliştirip kuponu kazanmalarını sağlayarak, aynı zamanda indirim kuponunun kullanılma olasılığını da arttırmayı planlıyor gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*