18 Aralık 2018

Alışveriş Çılgınlığı Victoria’s Secret’ın Sitesini de Çökertti

ABD’de Perşembe günü başlayan alışveriş sezonu çılgınlığı, Victoria’s Secret‘ın web sitesinin Cuma günü 80 dakikalığına çökmesine neden oldu.

Firmanın ana sayfasında web sitesinin hizmet veremediği belirtilirken, siteden alışveriş yapmak isteyenler, siparişleri için telefon sipariş hattına yönlendirildiler.

Belirli modellerde %30 ile %50 arasında indirimin yanı sıra, ücretsiz kargo, belli bir miktar alışverişin üzerine indirim çekleri de sunan firma, tüketicilerin alışveriş çılgınlığı karşısında yetersiz kaldı.

Victoria’s Secret yetkililerinin web sitesinde oluşan bu sorun hakkında yorum yapmadıkları belirtilirken, web sitesi performans ölçüm firması Catchpoint tarafından belirtildiğine göre, Perşembe ve Cuma günü yaşanan bu alışveriş çılgınlığında sorun yaşayan tek firma Victoria’s Secret değildi.

Toys ‘R’ Us, Foot Locker, Macy’s, Gap ve Neiman Marcus web siteleri de tüketicileri yoğun isteği karşısında yetersiz kalıp, bir süreliğine hizmet dışı kaldılar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*