20 Kasım 2018

Alwaysbasic.com: Abonelik Sistemiyle Temel İç Giyim Ürünleri Sunuyor

ALWAYS BASIC
Dikey e-ticaret sitelerinin son zamanlarda hızlı bir şekilde kendine yer bulduğu Türk e-ticaret ekosisteminin yeni oyuncularından biri de Alwaysbasic.com oldu. Yaklaşık 6 aydır hizmet vermekte olan site, kullanıcılara iç çamaşır aboneliği sunuyor.

Hem erkek hem de kadınlara yönelik gündelik ve herkesin ihtiyaç duyduğu temel iç giyim ürünleri dikeyinde hizmet vermekte olan girişimin temelleri bir yıl öncesinde atılmaya başlandı ve geçtiğimiz Nisan ayında da site yayına başladı.

Burcu Alioğlu’nun Kuruculuğunu üstlendiği Alwaysbasic, son zamanlarda Türkiye’de de yaygınlaşmaya başlayan abonelik sistemini kullanıcılara sunuyor. Ürün gamı olarak sadelikten yana durduklarının üzerinde duran Alioğlu, girişimin fikrinin herkesin dolabında yer alan “basic” ürünler üzerinde yoğunlaştıklarını ve kullanıcılara kaliteli ürünler sunmak için bu girişimi hayata geçirdiklerini dile getiriyor.

Site üzerinde alışveriş yaparken ürünleri tek tek alabildiğiniz gibi abonelik sisteminden yararlanıp yılda 3 kez olmaz üzere yani 4 ayda bir seçtiğiniz ürünler kapınıza gelecek şekilde de sipariş verebiliyorsunuz. Böylelikle bir kez alışveriş yaptığınızda yıl içinde yapmanız gereken iç çamaşırı alışverişinizi tamamlamış oluyorsunuz.

Siteye Facebook üzerinden ya da e-posta ile üye olabildiğiniz gibi üye olmadan da alışverişinizi tamamlayabiliyorsunuz. Önümüzdeki dönemlerde yine iç çamaşırı üzerinde kalmak koşuluyla ürün yelpazesini genişletmek isteyen Alwaysbasic’ın oldukça sade bir tasarımı bulunuyor.

30 gün içinde memnun kalınmadığında ürün iadesi alan şirket, aynı gün içinde ürünleri kargoluyor ve sitede yaptığınız alışverişlerde herhangi bir kargo ücreti ödemiyorsunuz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*