21 Kasım 2018

Amazon’dan Kanada’ya Özel Bebek Ürünleri Mağazası

Amazon, Kanada’daki müşterilerine özel ana sayfasından yeni bir bebek ürünleri mağazasının duyurusunu yapıyor.

Amazon.ca bünyesinde satış yapacak olan yeni alt mağazada, 25.000 adet farklı bebek ürünü ve 500’den farklı marka yer alacak.

Amazon.ca’nın ana sayfasından müşterileri ile buluşmaya hazırlanan yeni mağaza, Kanada’nın en geniş çaplı bebek ürünleri mağazası olmayı planlıyor.

Amazon’un ABD’de arka arkaya yaptığı farklı ürünlere yönelik yeni online mağazalardan sonra Kanada atağı, uluslararası anlamda da firmanın hedeflerini ortaya koyuyor.

Amazon, yeni hizmetinin yaygınlığını arttırmak üzere, diğer bütün ürünlerde 30 gün olan iade ve değişim seçeneğini, yeni bebek ürünleri sitesinde 45 gün olarak düzenlediklerini de açıklıyor.

Amazon’un çocuk bezi sitesi Diapers.com‘ı satın alımı ile başladığı, ardından Soap.com, petshop ürünleri satan Wag.com, oyuncak satışı yapan Yoyo.com ve ev ürünleri satışı yapan Casa.com ile devam eden dikey e-ticaret siteleri atağı, şimdilik uluslararası anlamda ABD’deki kadar artış göstermese de, firmanın yeni Kanada atağı, gelecek adımları merakla bekletiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*