12 Aralık 2018

Amazon Günlük Fırsatlarını Kindle’ından Sunacak

Amazon.com, yaptığı açıklamaya göre bundan sonra günlük fırsatlarını Kindleları üzerinden yayınlamaya başlayacak.

Haziran başında hizmete giren AmazonLocal, üyelerine diğer fırsat siteleri gibi yerel işletmelere ait kısa süreli indirimler sunuyor.

Kindle’ın en ucuz versiyonu olan Kindle with Special Offers’da yayınlanacağı belirtilen AmazonLocal fırsatlarının, şimdilik sadece New York bölgesini kapsadığı belirtiliyor.

Kindle with Special Offers, Kindle’ın en düşük fiyatlı ve kullanıcılarına kitap okumadıkları dönemlerde ekranından çeşitli indirimler gösteren versiyonu.

Fırsatların kısa bir süre içerisinde AmazonLocal’ın hizmet verdiği 43 farklı bölgeye yayılmasının da planlandığını belirten Amazon yetkilileri, müşterilerinin Kindle with Special Offers’tan memnuniyetlerini dile getirdiklerini iletiyorlar.

Kullanıcılarının AmazonLocal fırsatlarını Kindleları ile satın alabileceklerini ileten Amazon yetkilileri, satın alımdan sonra faturanın ekranda belireceğini, kullanıcıların fırsatlarını kullanırken bu faturayı Kindlelarından gösterebileceklerini ya da çıktısını alabileceklerini ekliyorlar.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*