12 Aralık 2018

Amazon İngiltere’de de Pazar Günleri Kargo Gönderimine Başladı

amazon ingiltere pazar günü kargo

Geçtiğimiz Kasım ayında Amerika’da New York ve Los Angeles kentlerinde Pazar günleri kargo gönderimi yapmaya başlayan Amazon, bu hizmetini şimdi de İngiltere’de kullanıma açıyor. Amazon Londra’da bu testleri yapacağının haberini yine geçtiğimiz Kasım ayında vermişti.

Yılbaşı öncesi yaklaşık dört hafta boyunca Londra’da test aşamasında olan uygulama artık İngiltere genelindeki kullanıcıların hizmetine açılıyor. Bu servis Londra, Birmingham, Milton Keynes, Oxford Nottingham, Manchester ve Leeds kentlerinde kullanılabilecek.

Amazon Prime üyeleri bu hizmet için ekstra bir ücret ödemeyecekler. Bu servisi kullanmak isteyen diğer Amazon kullanıcılarının ekstra bir ücret ödeyip ödemeyecekleri hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Amazon İngiltere Lojistik Genel Müdürü Jamie Stephenson, dört haftalık test süresi içerisinde kullanıcıların yılbaşı siparişlerinin Pazar günleri de ellerine ulaşabilmesinden oldukça memnun kaldıklarını dile getirdi.

Amazon bu servisiyle beraber internetten alışveriş yapan kullanıcılara daha hızlı ve haftanın her günü kargo gönderme imkanı sunacak ve bu da şirketin satışlarını artırmasına büyük katkı sağlayacak.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*