19 Kasım 2018

Amazon, iTunes Match’e Rakip Olacak Yeni Servisini Tanıttı

Amazon, Cloud Music Player’ını geliştirip, güncelleyerek kullanıcılarına sayısız kolaylık sağlayacak “tarama ve eşleştirme” teknolojisi ile donattı.

Müzik arşivinizdeki tüm şarkıları tek tek uygulamaya yüklemeye gerek kalmadan, Amazon sizin yerinize cloud’daki tüm şarkıları tarayıp, hali hazırda orada olanları eleyecek. Yeni Cloud Player’ın özellikleri bununla da bitmiyor. Amazon’dan para ile satın aldığınız MP3’leri de otomatik olarak Cloud Player’a kaydeden servis, böylece güvenli bir şekilde şarkılarınızı yedeklemenize imkan tanıyor.

Hatta bu yeni uygulama ile mevcut şarkılarınızı, ücretsiz olarak 256 Kbps’lik yüksek kalite versiyonlarına yükseltmeniz de mümkün. Kullanıcılarına zamandan tasarruf etme olanağı sunan Amazon, Cloud Music Player’ın yeni versiyonu ile iTunes Match’e ciddi bir rakip olacak gibi görünüyor.

Kindle Fire, Android, iPhone, iPod Touch veya herhangi bir web tarayıcısına sahip olan kullanıcılar, müziklerini istedikleri zaman herhangi bir yerde dinleyebilecekler. Amazon’un bu geliştirilmiş servisi ayrıca Cloud’da 250,000 şarkı saklamanıza da olanak sağlıyor.

Sony Music Entertainment, EMI Music, Universal Music Group, Warner Music Group ve diğer partnerleriyle daha yeni lisans ve telif anlaşmasına imza atan Amazon Cloud Player’ın duyurduğu bu yeni özellikler, şimdiden teknoloji meraklıları arasında heyecan yarattı. Yıllık 24.99 dolara mal olacak uygulama, kendisiyle aynı fiyata sahip iTunes Match ile her alanda çetin bir rekabet yaşayacak gibi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*