19 Kasım 2018

Amazon Koleksiyon Objeleri Mağazasını Vitrine Çıkardı

memoraibilia-items

Son olarak, online çiçek mağazasıyla adından söz ettiren ve ticari atılımlarına sürekli bir yenisini ekleyen Amazon, şimdi de ‘’Prize Authentics’’ adını verdiği autographed memorabilia, yani imzalı anı ve hatıraların yer aldığı kolleksiyonlardan oluşan e-mağazasını açıyor.

Creative Artists Agency ortaklığındaki girişim, ağırlıklı olarak spor objesi yanında; gösteri, TV ve müzik dünyasından da objeler barındırıyor. Örneğin spor dünyasından, ünlü beysbol oyuncusu Cal Ripkin imzalı top 189 bin dolarlık fiyatıyla satışta.

Koleksiyon endüstrisinde özgün bir isim olarak tanınan CAA iş ageliştirme sorumlusu Michael Yanover’e göre, Amazon, kendileri için daha çok müşteriye ulaşma anlamında son derece iyi bir kanal. Yanover ayrıca, bu birliktelikle Amazon’un koleksiyon meraklılarına sunduğu üst düzey müşteri servisi ile kendi eksperliklerini birleştirerek, aynı zamanda spor dünyasına da yeni bir iş kolu yaratmış olacaklarını belirtiyor.

Bu girişim bir yandan da Amazon’un geçtiğimiz yaz tanıttığı Amazon Art pazarı açısından da olumlu olacağa benziyor. Güzel sanatlar kategorisine girebilecek ürünlerin satışa sunulduğu bu kategoriye ek olarak sitenin aynı zamanda Entertaintment Collectibles Store adını verdiği 350 bin koleksiyoncunun film, müzik birikimlerinden; eski ve yeni pop art objelerine kadar ulaşıp satın alınabilineceği kategorisi de geçtiğimiz yıl tanıtılmıştı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*