16 Aralık 2018

Amazon Bünyesinde Spor Hatıra Ürün Satışı

31 Ocak tarihinde yayınladığımız yazımızda Amazon’un spor eşyaları satışı için Quidsi.com bünyesinde yeni bir online mağaza açacağını açıklamıştık.

Bu konu hakkında herhangi bir yorum yapmayan firma, Amazon.com bünyesinde futbol, Amerikan futbolu, beysbol ve basketbol oyunlarının hatıra ürünlerini satmaya başlayacak.

Amazon Memorabilia adı ile Amazon sayfasının içerisinde yayına sokulan bölümde, NFL, NBA, FIFA ve Major League Baseball oyunlarında kullanılan formalar, imzalı toplar, oyun kartları ve eski biletler gibi ürünlere yer verilecek.

Amerikan futbolu liginin en önemli günü olan Super Bowl öncesinde yayına sokulan sitede yer alan ürünlerin Amazon tarafından özel olarak denetleneceği belirtiliyor.

Ürünlerin kullanım ve gerçeklik durumlarının Professional Sports Authenticator, James Spence Authentication ve Beckett Grading Services gibi firmaların onayından geçeceği eklenerek, Amazon müşterilerinin gönül rahatlığıyla spor oyunları hatıra ürünlerini satın alabilecekleri iletiliyor.

Amazon’un yeni mağazası Amazon Memorabilia’da yer alan ürünlerin fiyatları 10 dolar ile 50.000 dolar arasında değişiyor.

Online spor mağazası kuracağının dedikoduları piyasada dolaşırken, Super Bowl öncesi Amazon içerisinde açtığı mağaza ile hizmet sunmaya başlayacak olan Amazon’un yeni spor mağazasının ürün seçenekleri, bu yeni site ile daha da merak uyandırıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*