11 Aralık 2018

Amazon Quidsi Bünyesinde Oyuncakçı Açıyor

Amazon, Diapers.com, Soap.com, Beauty.com ve son olarak da evcil hayvan ürünleri satan Wag.com‘dan sonra, Quidsi bünyesine yep yeni bir dalda ürün sitesi ekliyor.

Yoyo.com ismi ile hizmete girecek olan oyuncak sitesinde, Amazon’un sunduğundan çok daha fazla oyuncak çeşidi bulunacağı, sitenin yaş aralıklarına göre oyuncak sunma seçeneği ile ailelerin işini oldukça kolaylaştıracağı belirtiliyor.

Sitenin klasik oyuncaklardan, zor bulunan parçalara kadar 20.000 çeşit ile hizmete gireceğinin bilgisi de paylaşılırken, sitede cinsiyet, fiyat aralığı, ödüllü oyuncaklar, yeşil dostu oyuncalar gibi pekçok kategorinin de bulunacağı iletiliyor.

Yoyo.com, diğer Quidsi siteleri gibi 49$ ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo hizmeti sunacak. Bütün Quidsi siteleri için aynı alışveriş sepetinden ortak check out yapılabileceğinin bilgisi de paylaşılırken, aynı anda iki farklı Quidsi sitesinden birden alışveriş yapan tüketiciler için ücretsiz kargo seçeneğinin 39$ olacağı da belirtiliyor.

Amazon, özellikle anneleri hedeflediği Quidsi siteleri ile, aynı anda farklı sitelerden alışveriş yapmayı oldukça cazip bir hale getirerek, annelerin tek bir alışveriş sepeti ile ihtiyaçlarını olabildiği kadar karşılamaya çalışıyor gibi görünüyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*