19 Haziran 2018

Amazon Quorus Satın Alımıyla Sosyal Alışverişi mi Deneyecek?

Amazon‘un sosyal alışveriş teknolojisi Quorus’un ekibini bünyesine kattığı söylentileri dolaşırken, firmanın yeni bir sosyal alışveriş sistemi üzerinde mi çalıştığının soru işaretleri de online alışveriş sektörde dolanıyor.

Tüketicilerin online alışveriş yaparken karar verememeleri ya da tanıdıklarının fikirlerini almak istemeleri üzerine kurulan Quorus, tüketicilerin email, Facebook, Twitter ya da sms ile aile ve arkadaşlarıyla irtibata geçip onların fikirlerini almalarına olanak tanıyor.

Tüketicilerin offline ya da online canlı görüşme ile irtibata geçmelerini sağlayan Quorus, irtibata geçmeye çalıştığımız arkadaşımızın o an online olmaması ya da cevap vermemesi durumunda ise mesajları daha sonra okunabilmeleri adına sisteminde saklıyor.

Amazon şimdiye kadar ürünlerin Facebook Beğenilerini sisteminde tüketiiclerle paylaşarak, sosyal alışverişe önem verdiğini bir anlamda göstermişti.

Şimdi de Quorus çalışanlarını teknolojiyi bünyesine taşımak adına kendisi için çalışmaya ikna eden Amazon’un piyasaya süreceği yeni sosyal alışveriş ürününün niteliği şimdiden ilgi ile beklenmeye başladı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*