12 Aralık 2018

Amazon, Kendi Platformu Üzerinden Yayınlayacağı Dizilerin Tarihlerini Açıkladı

amazon dizi film izleme
E-ticaretin yanı sıra farklı alanlara da yatırımları olan Amazon‘un video izleme platformunda bir kısmının ücretsiz olarak yayınlanmaya başlayacak 2 dizisinin yayınlanma tarihileri belli oldu.

Washington’daki senatörleri ele alan bir komedi dizisi olan “Alpha House”, 15 Kasım’da görücüye çıkacakken, sosyal medya girişiminde çalışanların hayatlarının ele alındığı “Betas” ise 22 Kasım’da Amazon Instant Video üzerinden yayınlamaya başlayacak.

Her iki dizi de 11 bölümden oluşuyor ve bu iki dizi de Amazon üzerinde tümüyle yayınlanan ilk diziler olma özelliğine sahip olacaklar. İki dizinin de ilk üç bölümü Amazon üyelerine ücretsiz olarak gösterilecek ve devam bölümler ise sadece Amazon Prime üyeleri tarafından satın alınabilecek.

Geçtiğimiz Nisan ayında tüketicilere 14 farklı dizinin pilot bölümleri gösterilmişti ve üyelerden bu dizileri oylamaları istenmişti. Bu oylama sonrasında yukarıdaki iki dizinin yanı sıra 3 tane de çocuk şovu seçilmişti. Alpha House ve Betas yayına giriyor olsa da diğer üç çocuk şovunun halen yapım aşamasında olmalarından dolayı yayınlanmadığı da Amazon Studios tarafından bildiriliyor.

Kullanıcıların film ve dizi kiralayıp satın alabildikleri bu servisin ve Amazon daha da aktif bir hale gelmesi ve Amazon Studios’un da bilinirliğinin artması için Amazon’un böyle bir çalışma içersinde olduğunu söylemek mümkün.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*