20 Kasım 2018

Amazon, Kullanıcılarını Olası Bir Zombi İstilasına Hazırlıyor

Korkudan koltuklarımıza mıhlanarak izlediğimiz o kanlı zombi filmleri gerçek olsa ve dünya zombiler tarafından işgal edilse, ilk yapacağımız şey ya koşturarak ya saklanarak hayatta kalmanın (ve yani ısırılmamanın) yolunu bulmak olurdu.

ABD’li online perakende devi Amazon da, kullanıcılarının böyle bir saldırı durumunda hayatta kalma şanslarını yükseltmek için gerekli ekipmanları sitesinden satacağını duyurdu.

“Zombi Kıyameti” adı altında oluşturduğu ürün kategorisinde ilk yardım çantası, av malzemeleri, beyin koruma şapkası gibi olası bir zombi saldırısında ihtiyaç duyulabilecek birçok şeyi satışa sunuyor. Sitede ayrıca en popüler zombi romanları, filmleri ve oyunları da hazır edilmiş. Zombilerin iç dünyasını anlayabilmek amacıyla bu romanları okumadan olmaz elbette!

Son dönemlerde popüler kültürün en çok beslendiği konuların başında vampirler ve zombiler geliyor. Birçok bilgisayar oyunu, televizyon dizisi ve sinema filmine konu olan zombiler birbirinden ilginç viral reklam kampanyalarının da baş aktörleri olabiliyor bazen. Kesin bir açıklama yok ancak Amazon’un bu hamlesinin yeni “Call of Duty: Black Ops II” oyununun bir tanıtım kampanyası olduğu da iddia ediliyor. Daha şimdiden oldukça talep gören Amazon’un bu yeni uygulamasının arkasından ne gibi bir şey çıkacak, ilerleyen günlerde göreceğiz.

Zombi kıyametine hazırlanmak için sayfaya buradan erişebilirsiniz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*