15 Kasım 2018

Amazon’dan Satıcılara Özel Mobil Uygulama

amazon-sellers-app
Amazon, satıcılara özel olarak geliştirdiği mobil uygulamasını tanıttı. iPhone’a özel olarak geliştirilen uygulama ile Amazon üzerinden devamlı olarak satış yapan satıcılar ürünlerini mobil cihazları ile listeleyebilecekler.

Şu an sadece iPhone için geliştirilen uygulamanın diğer mobil cihazlar için ne zaman kullanıma açılacağıyla ilgili bir bilgi paylaşılmasa da Amazon yakın zaman da detayları paylaşacağını belirtiyor.

Şimdilik sadece ABD’deki kullanıcıların kullanıma açılan uygulamanın, diğer ülkelerdeki satıcılar için ne zaman kullanıma açılacağı da henüz bilinmiyor.

Uygulamanın özelliklerine değinecek olursak, satıcılar uygulama üzerinden satışa sunmak istedikleri ürünleri listeleyebilecekler ve bunun yanı sıra destek almak istediklerinde de müşteri hizmetlerinden yararlanabilecekler. Uygulamanın satıcılara sunduğu bir diğer özellik ise kullanıcılar ürünleriyle ilgili kendilerine gelen soruları bu uygulama üzerinden cevaplayabilecekler.

Yan özelliklere bakıldığında, uygulama üzerinden güncel fiyatlara bakılabildiği gibi, ürün yorumları da buradan görülebilecek. Kullanıcılar uygulama üzerinden ürün araması yapabildikleri gibi ürünlerin barkodlarını da buradan okutabilecekler.

Amazon’un yeni uygulaması ile ilgili detaylar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*