16 Aralık 2018

Amazon’dan Şimdi de Spor Eşyaları Sitesi

Ocak ayı başında Casa.com alan adını alıp ev eşyaları sitesi kuracağının sinyallerini veren Amazon.com, şimdi de Quidsi bünyesinde spor eşyaları satış sitesi kuracak.

Yatırım bankası Credit Suisse tarafından yapılan açıklamaya göre, bünyesinde Soap.com ve Diapers.com olmak üzere pekçok farklı dalda online satış sitesi bulunduran Quidsi.com’un ev sitesiyle beraber yeni girişimi spor eşyaları sitesi olacak.

Bu hafta içerisinde 4. çeyrek raporunu yayınlayacak olan Amazon’un, spor ve spor eşyaları üzerine pekçok yeni iş alanında başvuru toplamaya başladığını açıklayan Credit Suisse yetkilileri, yeni alan ile Quidsi’nin farklı nişlerde web sitesi oluşumlarına devam edeceğini açıkladılar.

Amazon, Casa.com web sitesinin yakında yayında olacağını site üzerinden duyururken, bir çekiliş kampanyası ile müşteri email adreslerini toplamaya başlamış bile.

Firma, Casa.com’un yayına açılacağını site üzerinden duyursa da, hem ev hem de spor eşyaları dalında oluşturacağı siteler hakkında yorum yapmamayı tercih ediyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Geribildirimler

  1. […] Ocak tarihinde yayınladığımız yazımızda Amazon’un spor eşyaları satışı için Quidsi.com bünyesinde yeni bir online mağaza […]

  2. […] 31 Ocak: Amazon’dan Şimdi de Spor Eşyaları Sitesi […]

Fikrini söyle

*