16 Aralık 2018

Amazon’un Offline Mağaza Söylentileri

Online alışveriş devi Amazon, söylentilere göre çok kanallı ticaret seçeneklerini yeni offline mağazası ile güçlendirmeyi planlıyor.

Good E-Reader tarafından paylaşılan habere göre, birkaç ay içerisinde ilk offline mağazasını açacak olan firma, ilk etapta butik bir anlayışla sadece kitap, Kindle e-reader, Kindle Fire ve aksesuarlarını satışa sunacak.

ABD’nin en büyük kitap mağazalarından olan Barnes&Noble, kendi kitap yayın şirketini de kurmuş olan Amazon’un fiziksel kitaplarını offline mağazalarında kesinlikle satmayacağını, ancak online mağazalarında kitapları satışa sunacağını iletmişti.

Yeni mağazasıyla hem offline alanın karlılığını gözlemleyecek gibi görünen Amazon, hem de kitaplarını fiziksel ortamda da takipçileri ile paylaşabilecek.

Good E-Reader tarafından yapılan açıklamaya göre, firma ilk mağazasını kurulduğu ve aynı zamanda merkezinin de bulunduğu Seattle’da açmayı planlıyor.

Amazon hakkında çıkan offline mağaza haberlerinin söylenti mi gerçek mi olduğunu zaman gösterecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*