15 Kasım 2018

American Apparel Japonya’ya Özel Mobil Mağazasını Açıyor

20 farklı ülkede mağazaları bulunan ve 10.000 çalışanı ile hizmet sunan Amerikan giyim markası American Apparel, Japonya’daki tüketicileri mobil mağazası ile hedeflemeyi planlıyor.

Japonya’da mobil alışveriş oranlarının oldukça yüksek olduğunu açıklayan firma, mobil alışveriş alanına girişlerinin ilk durağını Japonya olarak belirlemelerinin sebebini böyle açıklıyor.

Japonya’daki gençlerin cep telefonlarından sıklıkla giyim alışverişi yaptıklarının ortaya çıktığı America Apparel tarafından belirtilirken, mobile.americanapparel.co.jp uzantısı altında hizmet sunacak olan mobil sitede online alışveriş sitelerinin kurallarının aynen geçerli olacağı paylaşılıyor.

Firma sitelerine mobil cihazları ile gelen tüketicilerin otomatik olarak mobil mağazalarına yönlendirileceklerini belirtirken, Japonya’da dünyanın büyük bir bölümünde olduğu gibi mobil siteler üzerinden gelen alışverişlerin uygulamaları geride bıraktığı, bu nedenle yakın dönem planlarında mobil uygulama hizmetinin başlatılmasının bulunmadığı American Apparel tarafından belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*