18 Kasım 2018

Amerikadaniste.com ile ABD’den Kolayca Online Alışveriş Yapabilirsiniz

amerikadaniste
Yurtdışındaki e-ticaret sitelerinden sipariş vermek çoğu zaman sorun olabiliyor. Kullanıcılar ürünlerinin gümrüğe takılmasından korktukları gibi, Türkiye’deki adreslere teslimatın nasıl yapılacağı da kafalarda soru işareti uyandırıyor. Bunun yanı sıra bazı yabancı e-ticaret şirketlerinin Türkiye’ye kargo teslimatı yapmaması da yurtdışındaki sitelerden alışveriş yapmak isteyen Türk tüketicilerinin elini kolunu bağlıyor.

Amerikadaniste.com, yurtdışındaki sitelerden alışveriş yapmak isteyen tüketicilere ABD’de bir adres sağlayan bir e-ticaret sitesi. Amerikadaniste.com üzerinde alınan posta adresine ABD’deki e-ticaret sitelerinden alınan ürünler yönlendiriliyor ve şirket de bu siparişleri Türkiye’deki adrese yolluyor.

Amerikadaniste.com üzerinde adres açmak için siteye üye olmanız gerekiyor. Sitenin üyelik ücreti ise 15 dolar olarak belirtiliyor. Bunun dışında bir de sitenin aylık 9 dolar ya da yıllık 75 dolar olan ödeme seçeneklerinden birini seçmeniz gerekiyor.

Site üzerindeki adres P.O. Box olarak gelmiyor. Long Island City, New York’da gerçek bir Amerika adresi veriliyor ve bu adrese ABD’deki tüm sitelerden, tüm ürünleri kargolayabiliyorsunuz. ABD’deki adresinize ürün geldiği anda şirket kullanıcıları e-posta ve SMS ile bilgilendiriyor. Şirketin eline ürün ulaştıktan sonra 3 ile 4 iş günü içinde ürünler kullanıcının Türkiye’deki adresine yollanıyor.

amerikadaniste ne alsam

Kullanıcılar eğer birden fazla sipariş verirlerse gelen kargoları şirket bekletebiliyor ve tüm kargoları aynı anda kullanıcının dilediği adrese yollayabiliyor. Paketleriniz site içindeki “Gönder” emri verildiği gün ürünler kargoyla yola çıkıyor.

Site üzerinde kullanıcıların ABD’den en çok ürün satın aldıkları siteler de tavsiye olarak veriliyor. Üst sekmede yer alan “Ne Alsam” bölümünde de farklı ürünler yer alıyor. Burada bulunan ürünlerin üstüne tıkladığınızda ilgili e-ticaret sitesinin ürün alım sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Bu sayfada aradığınız fiyat aralığını, ürünün rengini, yüzde kaçlık bir indirim baktığınızı seçebiliyor ve sayfanın sol alt bölümünde en popüler markaları görebiliyorsunuz.

Aldığınız ürünün ağırlığına ve kutunun büyüklüğüne göre kargo ücreti de değişmekte. 454 gr ağırlığındaki bir ürünün gönderim ücreti UPS ile 98,35 dolar, Fedex ile 104,20 dolarken, Amerikadaniste.com aynı ağırlıktaki bir ürünü 28 dolara kargoluyor. Ürününüzün paket boyutu ve ağırlığına göre ne kadar bir ücrete kargolanacağını da site üzerinden hesaplayabiliyorsunuz. Sitenin tanıtım videosunu da aşağıda sizinle paylaşıyoruz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*