19 Kasım 2018

Anılarınızı Canlandıracak Niş Girişim: Gazozcum.com

Global markalar pazarı domine etmeden önce gazoz içerdik. Her yörenin, tadı kullanılan kaynak suyuna, o yörenin damak tadına göre değişen aromalarda bir çok yöresel gazozlarımız vardı. Süpermarket çağı ve dev global firmaların finansal güçleri ile lojistik ağları birleşince, yöresel gazozlarımıza ne oldu dersiniz?

Aslında hiç bir şey olmadı. Hala üretiliyorlar ve satışları yapılıyor, yalnızca biz varlıklarını unuttuk. Bize bu gazozların varlığını hatırlatan Bursa merkezli Gazozcum.com, Türkiye’nin dört bir yanında satılan yerel gazoz markalarını tek bir çatı altında topluyor. Böylece genellikle babadan oğula devam ettirilen geleneksel gazozcuların yalnızca kendi yörelerinde değil, tüm Anadolu coğrafyasında hem tanıtımını hem de satışını yapmış oluyorlar. Haberi yazdığımız zaman sitede 21 marka altında 42 farklı gazoz vardı.

Türkiye haritası üzerinden yörenizi ve gazozunuzu seçebileceğiniz gibi, katalogdan da seçebiliyorsunuz. Haberi yazdığımız tarihte gazoz fiyatları site üzerinde 2,30 TL’ydi. Ancak, yalnızca 6 ve katları sayılarda sipariş verebiliyorsunuz, yani en düşük sepet toplamınız 13,80 TL olmak zorunda. 6 TL de kargo ücreti ekleniyor ve minimum satın alma tutarınız 19,80 TL oluyor.

gazozlar

Sitede havale ve kredi kartı ödeme seçenekleri bulunuyor. Haftaiçi saat 16:00’ya kadar alınan siparişler aynı gün kargoya veriliyor. Bulunduğunuz yere göre kargo süresi 24 ile 48 saat arasında değişebiliyor. Gazoz bir gıda maddesi sayıldığı için ürün iadesi mümkün değil. Tabi ki tarihi geçmiş, bozulmuş veya içilemeyecek durumda kargodan gelen gazozları iade edebiliyorsunuz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Emin Tolga der ki:

    Daha geçen gün Niğde Gazozu’nun 6lı paketini Adese’den 4,20 TL’ye aldım. Gazozcum’un fiyatları ultra kazıkmış…

    • Emin Bey selamlar,
      Niğde Gazozu artık ulusal marketlerde bulmak mümkün.Yöreselden ziyade ulusal bir marka olmayı başardılar.Diğer gazozlarımızın Büyük şehirlerde marketlerde pek görmek mümkün değil.Tedarik sürecini malesef çok zor ve pahalı bir işlem.

Fikrini söyle

*