16 Kasım 2018

Girişimcilik Işığı Ankara Start-up Zirvesi’nde Parlayacak

Türkiye’de girişimcilik denildiği zaman akla ilk olarak İstanbul gelir. Halbuki, Ankara ve İzmir gibi kentlerde de göz ardı edilmeyecek bir ekosistem oluşmuş durumda.

Bu doğrultuda Ankara’nın en aktif oluşumlarından “Bilkent Genç Girişimciler Kulübü” 8 Aralık Cumartesi günü Ankara Start-up Zirvesi’ni düzenliyor. Üstelik e-ticaret ve girişimcilik sektörünün en önemli isimleri de bu zirvede bir araya geliyor. 212 LTD‘nin Genel Müdürü Ali Karabey, Lidyana CEO’su Hakan Baş, Markafoni kurucu ortağı Tolga TatariBTS & Partners CEO’su Elbruz Yılmaz, 212 LTD’den Numan Numan, iLab Ventures‘dan Yüksel Dibekoğlu ve UzmanTV ve Youlike kurucusu Ersan Özer gibi birbirinden değerli isimler konuşmacılar arasında.

3.’sü düzenlenen Ankara Start-up Zirvesi, web, mobil veya sosyal oyun tabanlı girişimi olup da yatırım almak isteyenler için kaçırılmayacak bir ortam sunmasının yanı sıra, katılımcılar için de geniş bir network sağlayacak olması açısından oldukça önemli. Yatırımcılar karşısında 6 dakikalık bir sunum yapacak olan proje sahipleri, 3 Aralık tarihinde açıklanacak olan ön elemeyi geçtikleri takdirde, 8 Aralık’ta yeniden yatırımcılar karşısında 6’şar dakikalık sunumlar yapıp, yatırım veya mentorluk almaya çalışacaklar. Etkinliğe ayrıca dinleyici olarak katılmak isteyenler için ücretsiz.

Bilkent Cyberplaza Dr. Fikret Yücel Konferans Salonu‘nda gerçekleştirilecek olan zirve, 12:30’daki açılış konuşmasının ardından 12:45’teki panel “Girişimcinin Yolu” ve 14:00’teki “Girişimci-Yatırımcı Buluşması” oturumlarıyla devam edecek. 16:30’da başlayacak olan “Türkiye’de Yatırım İklimi” panelinin ardından 17:30’daki final oturumuyla sona ermesi planlanan zirvedeki yerinizi şimdiden ayırtın deriz.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Bilkent Üniversitesi öğrencilere önem veriyor. Girişimci ruhlarını ortaya çıkarıyor.

Fikrini söyle

*