21 Kasım 2018

Antika Eşyaların Online Satışı, Alımı ve Ekspertiz Raporu

Antika ve sanat eserleri alış ve satış platformu www.degerliesyalar.com sitesinin arkasında konusunda uzman 72 eksper ve uzman kadrosu bulunmakta. Uzman onayı alınmadan listelemenin yapılmadığı sitede, antika ve sanat eseri, vintage ürünler bulunmakta. degerliesyalar.com sitesinde kişiler, kendilerine ait eşyaları değerinde satış yapabilmekte ve aynı zamanda değerli eşya satın alabilmekteler.

değerli eşya

Bunun yanında evinizde yer kaplayan, nereye koyacağınızı bilemediğiniz eserleri de satışa çıkarmak için ekspertiz, depolama, nakliye, paketleme, restorasyon gibi hizmetleri de alabileceğiniz sistemi ile güvenilir bir site olma yolunda ilerliyor.

İlk online sanat eseri ekspertizi sitesi olan www.bukacparaeder.com’un tamamlayıcısı niteliğinde kurulan degerliesyalar.com sitesi müşterileri, sahip oldukları değerli eşyaların objektif piyasa değerini öğrendikten sonra satış yapmak için güvenilir bir platformun olmamasını dile getirmesinin ardından, mevcut uzmanların onayı ile satışa çıkabilecek değerli eşyaların alım ve satımının yapılacağı bir site olma amacıyla kurulmuştur.

nasıl

bukacparaeder.com üyeleri, ekspertiz raporu aldıkları eserleri raporları ile satışa koyabilecekler. Bu güne kadar 250 bin adedin üzerinde eserin ekspertiz raporunu veren organizasyon, müzelere, müzayede şirketlerine, antikacılara ve bireylere hizmet vermiş en güvenilirleri arasında.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*