16 Kasım 2018

Apple Eylül’de Yeniliklerle Geliyor

Apple, 12 Eylül Çarşamba günü büyük bir etkinlikle yeniliklerini tanıtmayı planlıyor. Bu etkinlikten 9 gün sonra 21 Eylül tarihinde de, bu yeni ürünlerini piyasaya çıkartması bekleniyor. Ancak hala Apple tarafından yapılan resmi bir açıklama yok.

iMore.com’un haberine göre Apple, önümüzdeki Eylül ayı içerisinde iPhone 5 ve iPad Mini’yi piyasaya çıkartacak. 12 Eylül’de düzenlenecek etkinlikte, iPhone 5’i ve yeni iPod Nano’nun görücüye çıkması bekleniyor. Henüz iPad Mini ve iPod Touch’ın ne zaman tanıtılacağıyla ilgili bir bilgi olmasa da, 12 Eylül’deki etkinlikte bu iki ürünü de görme şansı elde edebiliriz.

Geçen sene iPhone 4S 4 Kasım 2011 Salı günü piyasaya tanıtılmış ve 14 Kasım’da da satışa sunulmuştu. 7 Mart 2012 Çarşamba günü iPad 3’ü tanıtan Apple, 16 Mart’ta da iPad 3’ü satışa sunmuştu.

iPad Mini’nin 7 inç civarında bir ekrana sahip olacağı şu ana kadar gelen bilgiler arasında. iPhone 5’in ise 3,5 inç ve 4 inç olarak iki boyutu olacağı haberleri dönüyor olsa da, piyasaya sızan iPhone 5 parçalarına bakıldığında ekran boyutunun 4 inç, çözünürlüğün de 16:9 olacağı düşünülüyor.


Henüz Apple’dan resmi bir açıklama gelmedi; ama eğer bu haberler doğruysa, 6 hafta sonra bizi birçok yenilik bekliyor. Zaman içerisinde yeni gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*