13 Kasım 2018

Apple Türkiye’nin Online Satış Mağazası Açıldı

Apple Store Türkiye
Apple’ın 1 Kasım’da yeni iPhone modellerini satışa sunacağı bekleniyordu; ancak 1 Kasım 2013 tarihinde Apple’dan bir sürpriz daha geldi ve Apple Türkiye’nin online satış mağazası da Türkiye’deki kullanıcılara açıldı.

store.apple.com/tr adresinden erişilebilen site üzerinden iPhone, iPad, Mac, iPod ve diğer Apple aksesuarları satışa çıkarıldı. 235 TL ve üzeri alışverişlerde Apple, ürünleri ücretsiz kargo ile kullanıcılara göndereceğinin de haberini veriyor.

Ziyaretçiler isterlerse Apple’ın online mağazası üzerinden iPad, iPod Touch ve iPod nano üzerine lazer baskıyla kişisel mesajlar yazdırabilecekler ve satıştaki Mac’lerde birkaç tık ile özel yapılandırma yapabilecekler. Site üzerinde çeşitli online ödeme sistemi, banka havalesi ve 12 aya kadar taksitlendirme de ziyaretçilere sunuluyor.

Site üzerinde kullanıcılara destek sağlamak adına telefonla ya da çevrimiçi destek ile uzman yardımı da veriliyor, böylelikle kullanıcılar ürünler hakkında diledikleri zaman destek alabiliyorlar.

Türkiye’de uzun zamandır iPad ve iPhone gibi ürünlerin satışını yapan telefon operatörlerinin, Apple Türkiye’nin online mağazasının açılmasıyla beraber Apple ile doğrudan bir rekabet içine gireceğinden de bahsetmek gerekiyor; fakat kullanıcıların alışkanlıkları bu durumdan nasıl etkilenir bunun için bir şeyler söylemek için henüz erken.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*