13 Aralık 2018

Araba Tamiri İhale Sitesine Groupon’dan Yatırım

Groupon kurucularının da dahil olduğu bir grup yatırımcı, 2010 yılında kurulan fakat tanıtımını geçtiğimiz Haziran gerçekleştiren oldukça yeni ve farklı bir hizmet sunan BodyShopBids sitesine bir yatırım gerçekleştirdi.

Kullanıcıların kaza yapmış arabalarının resmini çekip, siteye yüklemeleri ile kullanılmaya başlayan BodyShopBids hizmeti, kullanıcının arabanın tamiri için bir ihale başlatıp farklı tamir atölyelerinden fiyat almasına olanak tanıyor.

Site kullanıcıları, farklı tamir atölyelerini gezmeden, tek bir uygulama ile kendilerine en uygun gelen fiyatı veren açık arttırma katılımcısı ile anlaşma sağlayabiliyorlar.

Ücretsiz olarak hizmet veren BodyShopBids, kullanıcılarının hem benzinden hem zamandan tasarruf ederek, en iyi hizmeti en uygun fiyata almalarını hedeflediğini belirtiyor.

New World Ventures ve Groupon kurucuları Eric Lefkofsky ve Brad Keywell tarafından kurulmuş olan Lightbank tarafından yapılan yatırımın 1 milyon dolar olduğu firma yetkilileri tarafından paylaşılıyor.

Chicago’da hizmet sunan web sitesinin, şehirde bulunan 250’den fazla araba tamir atölyesi ile anlaşmasının olduğu belirtiliyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. Ayber der ki:

    yatırımın 1 milyar olduğuna emin misiniz?

Fikrini söyle

*