19 Kasım 2018

Armut.com ve İdemama.com Endeavor Türkiye Finalisti Oldular

23 ülkede faaliyet gösteren Endeavor’un düzenlediği Endeavor Uluslararası Seçim Paneli’nde Türkiye’yi temsil edecek olan girişimlerden biriArmut.com oldu. Armut.com kurucusu Başak Taşpınar Değim, bir kadın girişimci olarak, New York’ta düzenlenecek etkinlikte Türkiye’nin temsilcilerinden biri olacak. 248 milyon TL değerindeki hizmet alım talebini tekliflerle buluşturan ve Türkiye’nin en popüler 40 alışveriş sitesi arasında gösterilen Armut.com dünya çapındaki girişimlerle yarışacak.

İdemama.com sitesi ise Türkiye finalisti olmasına rağmen yapılan seçimlerde Endeavour girişimcileri arasına seçilemedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

  1. ev taşıma evden eve nakliye izmir istanbul ev taşıma parca taşıma hizmetleri http://www.egeevdenevenakliyat.net bu sayfa tam bır harıka eser ya mukem cok begendım arstıramncı yapimla

  2. Evden eve nakliyatta bir ilk, nakliyat fiyat hesaplamada her bir eşyanızın bir taşıma fiyatının olduğunu biliyor muydunuz?

  3. Armut ile çok sayıda hizmet yaptırdım gerçekten işlerini düzgün yapmaktalar. en son Ankara da ev taşıttım gene memnun kaldım.

Fikrini söyle

*