19 Kasım 2018

Arox’un Sadakat Kart Uygulaması: “Kartlarım”

2009 yılından bu yana hizmet veren Arox Bilişim Sistemleri; 3 bine yakın müşteri sayısı, 130 deneyimli personeli ve 30 milyon doları bulan toplam cirosuyla Türkiye’de mobil uygulama geliştiren en büyük şirketlerden  biri olarak öne çıkıyor. Arox, bugüne kadar geliştirdiği 60’dan fazla mobil uygulama ile, 1 milyondan fazla indirilme sayısı ve altıyüz bin tekil kullanıcıya ulaştı.

Özellikle, Augmented Reality ve QR kodlar gibi mobil uygulamalarla adından söz ettiren Arox’un, marka sadakat kart uygulaması olan “Kartlarım”, 2011’in Ağustos ayından bu güne kadar hiçbir şekilde duyuru yapılmamasına rağmen, AppStore’da 56.543 kişi tarafından indirilmeyi başarabilmiş.

Arox, “Kartlarım” uygulaması için hiç tanıtım yapmamış, ancak uygulamalarını indiren herkese bildirim yollama ayrıcalığını da saklı tutuyor. Bu şekilde, yeni çıkan uygulamaları daha ilk günden top 10’a girebiliyor.  Kartlarım uygulamasını tanıtmak için bildirim yollamaya başlarlarsa, 1 hafta içinde 250 bin, 3 ay içerisinde 400 bin kullanıcıya ulaşabileceklerini belirten Arox yetkilileri, bu tanıtımları yakın zamanda uygulamaya dahil olacak büyük markaların ardından yapmayı planladıklarını belirtiyor.

BMD yani Birleşmiş Markalar Derneği ile ortak yürütülen Kartlarım uygulaması ile müşteriler, hediye puanlar kazanabilmek, en sevdiği markalardan indirimli alışveriş imkanı elde etmek, kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olabilmek gibi kendilerini özel hissedecekleri hizmetlerle buluşmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Her iki taraf için de çalışan bir sadakat kart sistemi olan uygulamanın avantajlarına bir de markaların gözünden bakarsak; datanın en büyük güç olarak kabul edildiği günümüzde müşteri datası toplayabilmek, kampanya ve duyurularını bu dataya ulaştırabilmek (Sms / E-mail),  marka bilinirliğini artırmak ve müşterileriyle devamlı iletişimde kalabilmek gibi ayrıcalıklara da sahip olduklarını görebiliyoruz.

Tüm akıllı telefonları kapsayan uygulama, en çok aranan bilgilere en kısa sürede ulaşabilmenizi sağlıyor. Güvenliğin esas alındığı Kartlarım’da kullanıcı bilgileri uygulama içinde tutulup, herhangi bir şekilde başka bir yere gönderilmeme garantisi veriliyor. Üstelik uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyaç duyulmuyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*