18 Kasım 2018

Artık Kitapları İnternetten Birazoku’yup Sonra Satın Almak Mümkün

Kimi insanlar vardır ki, bir kitabı satın almadan önce onu elinde tutup, sayfalarını karıştırıp, hissetmek ister. Aslında onları bu isteklerinden dolayı yadırgamamak gerekir. Çünkü kitap okumak; kokusundan, sayfa çevirme sesine kadar birçok duyumuza hitap eden keyifli ve faydalı bir deneyim. Her geçen gün daha da dijitalleşen dünyada online kitap satın alan okuma tutkunlarının ise en çok şikayet ettiği konu bir kitabı doyasıya karıştıramamak ve onu hissedememek. İşte 2007 yılından beri faaliyet gösteren Birazoku.com bu hissiyatı online mecralarda da yaşamak isteyenler için kitapların ilk on sayfasını ziyaretçilerine sunma ayrıcalığıyla yola çıkmış. Birazoku, kitap satın almayı tetikleyen en önemli unsur olan “kitabı karıştırabilme isteğimizi” sanal dünyaya aktarmayı başarmış Türkiye’de ilk proje olarak dikkat çekiyor.

Bu öncü girişim şimdi de kendi e-ticaret sitesini hayata geçirdiğini duyurdu. Daha önce kitapları birazoku’duktan sonra satınalma kanallarına yönlendirilen ziyaretçiler, artık Birazoku.com bünyesinde açılan dukkan.birazoku.com ile yüzbinlerce kitabı kolaylıkla satın alabilecekler. Gerçek kitap okurları için online kütüphane olma özelliğini geliştirmeye devam eden oluşum; üyelerine güvenli, hızlı ve bol çeşitli bir e-ticaret deneyimi sunma gayretini taşıyor.

Arama çubuğundan pratik bir şekilde satın almak istediğiniz kitabı bulmanıza imkan veren sitede, mevcut olmayan kitapları önerme hatta kendiniz yükleme şansına da sahipsiniz. Belirli periyodlarla güncellenen “öne çıkarılan yayın evi” uygulamasıyla, o yayın evine ait eserleri uygun fiyatlarla sunan sitenin henüz bir tablet veya akıllı telefon uygulaması mevcut değil.

Kullanıcı dostu ve renkli site tasarımıyla kitap okuma keyfini internette de yaşatma amacını taşıyan girişim, uygun kargolama seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Bünyesinde birçok yayın evine ait çok sayıda kitabı barındıran dukkan.birazoku.com, ayrıca ana sayfasında her güne özel bir fırsat ürününün de duyurusunu yapıyor. Edebiyat, kişisel gelişim, polisiye ve siyaset gibi farklı kategorilerde sunduğu kitapları kullanıcılarına özel indirimli fiyatlarla listeleyen site, @BirazOkuSonraAl adındaki Twitter hesabıyla da en son yenilikleri takipçileriyle paylaşıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*