20 Kasım 2018

ArtZula: Tasarımcılarla Tüketicileri Bir Araya Getiren Pazaryeri

artzula
Son dönemlerde özel tasarım ürünlere olan ilgi internet üzerinde de artıyor ve birçok kullanıcı farklı olmak ve kendi zevklerine yakın buldukları için bu tür ürünleri online platformlar üzerinden satın alıyor.

Artzula da özel tasarım ürünlerini kullanıcılarla buluşturan bir platform. Girişim bu ürünleri kullanıcılara sunmakla kalmıyor, ürünleri tasarlayan sanatçıları da bir araya getirerek tasarımcı, grafiker ve fotoğrafçıların bir arada olduğu bir komünite oluşturuyor.

Kendi çalışmaları olan tasarımcılar buraya çalışmalarını ekleyerek o ürünleri satışa çıkartabiliyorlar. Facebook üzerinden social login ile ya da e-posta ile sanatçılar siteye üye olup, çalışmalarını buraya yükleyebiliyorlar. Bu çalışmalar kanvas tablo, t-shirt, duvar saati ya da 230 gr hamur kağıda yüksek çözünürlüklü olarak basılıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kullanıcıların ve sanatçıların dilerlerse birbirlerini takip edip çalışmalarını değerlendirmelerini de sağlayan ArtZula, sanatçılar için sosyal bir ağ da oluşturmuş oluyor. Buradaki komünite üzerinden tasarımcıların kendi mağazalarına giderek belli kişilerin ürünlerine de ulaşılabiliyor. Bunun yanı sıra site üzerindeki kategorilerde gezerek farklı sanatçıların çalışmalarına da göz atabiliyorsunuz.

artzula sanatcilar
Sanatçılar kendi profillerini güncelleyerek ana sayfadaki “sanatçılar” kategorisinde kendilerine yer bulabiliyorlar. Buradaki profiller üzerinden hangi tasarımcıların kimleri beğendiğini ve takip ettiğini de görebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kullanıcıların site üzerinde beğendiği diğer ürünleri de göz atma fırsatınız bulunuyor.

Farklı tasarımları ve özellikle illüstrasyonlara ilgi duyanlar için site üzerinde birçok farklı ürün seçeneği bulunuyor. Buradaki komünitenin büyümesiyle beraber ürün yelpazesi de doğru orantıda genişleyecektir.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*