20 Kasım 2018

Asseco SEE E-Ticaret Ödeme Sistemleri Etkinliği 15 Ocakta

12 ülkede birçok kurum ve kuruluşa güvenli e-ödeme ve sanal POS hizmetleri sunan Asseco SEE, e-ticaret sektöründe yaşanan gelişmeleri sektör paydaşları ile değerlendirmek üzere 15 Ocak 2015 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent’te “E-ticarette yeni bir dönem başlıyor” başlığı altında bir etkinlik düzenliyor. Yürürlüğe giren 6493 sayılı kanunun e-ticaret dünyasında neleri değiştireceği, kredi kartı bilgilerinin güvenli olarak nasıl saklanması gerektiği gibi konuların ele alınacağı etkinlikte, sahibinden.com ve İşNet gibi e-ticaret sektöründen firmalar deneyimlerini paylaşacak.

Asseco SEE Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Şenver’in yöneteceği panelde ise Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Orhun, e-ticaret, bilişim hukuku alanlarında uzman avukatlar Dr. Mete Tevetoğlu ve Sertel Şıracı, e-ticaret sektöründeki hukuksal düzenlemeler ile 6493 sayılı kanunun sektörü nasıl etkileyeceği konularında ayrıntılı bilgi verecekler.

Wyndham Grand İstanbul otelindeki etkinlik sat 09:00’da başlayıp, 12:30’a kadar sürecek.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*