20 Kasım 2018

ASUS, Kendi E-Ticaret Platformunu Türkiye’ye Getiriyor

Dünyada ve Türkiye’de teknoloji alanında büyük pay sahibi firmalardan olan Asus, bir çok ülkede bulunan e-ticaret mağazasını ülkemizde de açmaya hazırlanıyor. Hardware Plus sitesi editörlerinin ulaştıkları bilgiye göre, Asus e-shop adındaki e-ticaret platformu bir kaç hafta içerisinde ülkemizde tamamen aktif olabilir.

asus e-shop eticaret

Aslında Asus e-shop sitesi şu an hazır görünüyor. Buradaki bağlantıdan kendiniz de bakabilirsiniz. Çoğu ürünün henüz stoklarda görünmemesi ise, e-ticaret operasyonunun henüz başlamadığını düşündürüyor.

Ürünlerin doğrudan Asus üzerinden satın alınacak olması, piyasada diğer site ve mağazalarda bulunan Asus ürünlerine göre fiyat farkı yaratıp yaratmadığını göreceğiz. Ancak Asus’un sitesinde tüm alışverişlerde kargonun ücretsiz olacağı ibaresi de yer alıyor.

Asus, herhalde e-ticaret sitesinin Türkiye ayağının açılışı şerefine, ZenPower ürününde yüzde 40 indirime gitmiş durumda. Ürün henüz stoklarda yok görünüyor, bu yüzden sitenin kurulduğu ancak operasyonun henüz başlamadığı ihtimali güçleniyor.

asus zenpower

Asus’un e-ticaret platformu e-shop, global olarak Avrupa ve Asya – Pasifik bölgelerinde, artık Türkiye de dahil toplam 18 ülkede hizmet veriyor. Hizmet verilen ülkeler Belçika, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, İspanya, Fransa, Finlandiya, İtalya, Macaristan, Hollanda, Polonya, İsveç, İngiltere, Avustralya, Japonya, Tayvan ve Türkiye.

 Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*