15 Kasım 2018

Asya Pasifik’in En Hızlı Büyüyen Online Seyahat Sektörü Hindistan’da

Hızlı büyüyen ekonomisi ve dijital alandaki gelişmeleri ile Hindistan Expedia tarafından belirtildiğine göre Asya-Pasifik bölgesinin en hızlı büyüyen online seyahat sektörüne sahip.

Online seyahat pazarının büyüklüğünün 22 milyar dolar olduğunu açıklayan Expedia, 2011 yılında açıldığı Hindistan’da kısa sürede oldukça başarılı sonuçlara imza attıklarını belirtti.

Yıllık %35 büyüme hızı ile genişleyeceği tahmin edilen Hindistan online seyahat pazarında birçok yerel ve yabancı online seyahat firması pazar lideri olabilmek adına yarışıyor.

Pazarda söz sahibi olabilmek adına dijital, basılı, TV ve sosyal medya kampanyalarından oluşan 360 derecelik bir pazarlama çalışması da gerçekleştiren Expedia, kampanyanın dönüşümünden oldukça umutlu.

Bu kampanyların yanı sıra bloggerlarla farlı çalışmalar yaptıklarını açıklayan online seyahat devi, harcamalarının karşılığını pazar payının büyük bir kısmını elde ederek alacaklarını belirtiyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*