17 Kasım 2018

Av Malzemeleri Satan Online Alışveriş Siteleri

Doğa ve av tutkusu olanlar için bu haftaki e-ticaret şirketleri yazımızda Av Malzemesi Satan Online Alışveriş Siteleri’ne yer verdik. Yenilerini eklemek isteyenler yorum olarak katkıda bulunabilirler.

Avcim.com

avcim-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
1970’li yıllarda av malzemeleri üzerine yoğunlaşan Avcım, 40 yıla aşkın süredir sektörde bulunuyor. Sivas’ta bulunan şirketten 150 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde herhangi bir kargo ücreti alınmıyor.

Avcity.com

avcity-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
1987 yılında Ankara’da kurulan avcity, 25 yıldır sektörde bulunuyor. Şirket dünya çapında tanınan 60 markanın Türkiye ve bölge temsilciliğini yapıyor. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmazken, siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim ediliyor. Ayrıca aldığınız ürünler üretici firma garantisi altında satışa sunuluyor.

Avdeposu.com.tr

av-deposu-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
2011 yılında İstanbul’da kurulan Av Deposu avcı, balıkçı ve doğa severlerin kendilerine özel ürünleri bulabileceğini bir site. 9 kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesine sahip. İstanbul’da bulunan şirketten alacağınız her ürün, üretici firma garantisi altında satışa sunuluyor.

Avfoni.com

avfoni-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
6 kategori altına yayılmış 90’a yakın markanın bulunduğu avfoni’de, kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit avantajı sunuluyor. Siteye arkadaşlarınızı davet etmeniz durumunda 10 TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz. Ayrıca sitenin bloğunda avcılar için av hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Siteden aldığınız ürünler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya veriliyorken, 75 TL ve üzeri alışverişlerinizden herhangi bir kargo ücreti alınmıyor. Sitede bu aralar %50’ye varan indirimler başlamış durumda.

Avmarketi.com

av-marketi-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
9 yıldır sektörde bulunan Avmarketi’nden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerden kargo ücreti alınmıyor. İstanbul’da bulunan şirket birçok kredi kartına vade farksız 6-12 taksit imkanı sunuyor.

Avpazarim.net

av-pazarim-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
Kocaeli’nde bulunan Avpazarım, ürünlerinizi aynı gün kargoya verirken, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti almıyor. Peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunulurken, havale ile ödemelerde %5 indirim sağlanıyor.

Guneyav.com.tr

guney-av-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
Antalya’da bulunan GÜNEY av 200’e yakın av malzemesi markasını kara ve deniz avı olarak kategorilendirerek satışa sunuyor.

Hilalav.com.tr

hila-av-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
11 kategori altına yayılmış geniş ürün yelpazesine sahip Hilal Av’da kredi kartlarına peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor. Türkiye’nin her yerine kargo bedeli 4,5-7 TL arası belirlenmiş ve yapacağınız alışverişlerde sipariş edilen ürünün teslimatı, siparişi takip eden 10 iş günü içerisinde gerçekleştirilmekte.

Yabanstore.com

yaban-store-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
Yaban TV izleyicilerini Yaban markalı doğa sporları ürünleri talebi üzerine kurulan Yaban Store’da, bir kerede istediğiniz kadar ürün alıp tek kargo ücreti 6 TL olarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca vade farksız olarak 3 taksit imkanı da sunulmakta.

Yabanavmalzemeleri.com

yaban-av-malzemeleri-av-malzemeleri-satan-online-alisveris-siteleri
İstanbul Bağcılar’da bulunan Yaban Av Malzemeleri, 15 kategori altında kara ve balık malzemelerini bulabileceğiniz bir site. Birçok karta 12 ay taksit fırsatı sunulurken, şirket 2. el tüfeklerinizi de değerinde alıyor.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Yorumlar

 1. hilalav.com.tr 50tl lik bir siparişimi yollamamıştı, arayınca da inkar ettiler yolladık dediler vs, ben de miktar yüksek olmayınca uğraşmadım, genel olarak aşırı sorunlu insanlar, hiç tavsiye etmem, bundan önce bir kere de ellerinde olmayan ürünü satıp, parayı da geç iade etmişlerdi, zorluk çıkarmışlardı

  en güzel av sitesi armer.com.tr – hem hızlı hem sorunsuz

  avburada.com da idare eder, ankara’da dükkanlarından pcp tüfek almıştım

 2. Gerek kaliteli ürünler gerekse uygun ödeme koşulları ve fiyatlar ile Tüm Türkiye ye balık avı malzemeleri satışını online mağazamızdan güvenli alt yapı ile sunuyoruz.

 3. 1989 yılından bu yana karamanda hizmet veren işyerimiz 2012 yılından itibaren internette de hizmet vermekte.
  http://www.gercekav.com

 4. Av Malzemeleri, Balık Avı Malzemeleri, Deniz, Kamp ve Outdoor Ekipmanları İhtiyacınızda Distribütör Garantili Alışveriş Yapabileceğiniz Online Av Marketi http://www.AvStok.com

 5. Tüm Okuma, Lineaeffe, Kendo, Savagear, Hansen, Prologic ve Powerline ürünlerinde 2 hafta boyunca % 20 +5 indirim var.

 6. Balık avı ve kamp malzemeleri adına aradığınız her şey:
  http://www.oltareyonu.com/

Fikrini söyle

*