21 Kasım 2018

Aylık Kutu Gönderiminde Yeni Dev Oyuncu: Walmart

Birchboxla başlayıp tüm dünyaya yayılan, ardından oldukça farklı alanlara dağılan üyelik modeli ile kutu gönderimi, yeni bir oyuncuya kavuşuyor.

Kozmetik ürünlerden sonra, JustFab ve BeachMint gibi firmalarla farklı dikeylere yayılan bu modelde, aylık giyim, aksesuar, ayakkabı ve hatta şarap ve gurmet yiyecek paketleri gibi birçok dalda üyelik modeli ile kutu gönderimi yapılıyor.

ABD merkezli olan ve pek çok ülkede mağazaları bulunan süpermarket devi Walmart, bu alandaki büyüme potansiyelini farketmiş olacak ki, müşterilerine aylık el üretimi yiyecek ürünlerinin yer alacağı sürpriz paketler göndermeye başlayacağını açıkladı.

Paketlerin içindeki ürünlerin paketler açılana kadar tamamen sürpriz olacağını belirten Walmart yetkilileri, gelen yeni ürün siparişlerinden tüketicilerin bu ürünleri sevip sevmediklerini takip edeceklerini de belirttiler.

Aylık kutunun gönderim ücreti firma tarafından henüz açıklanmazken, gönderimlerin Temmuz ayı içerisinde başlayacağı Walmart yetkililerince paylaşıldı.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*