19 Kasım 2018

B2C’ye Taze Kan, Emarsys Türkiye’de Görev Değişimi

Emarsys-emarsys_türkiye-b2c-eticaret-crm

B2C şirketlerine yönelik bulut pazarlama yazılımları alanında dünyanın önde gelen hizmet sağlayıcılarından Emarsys, Emre Güzey’in Türkiye Ülke Müdürü olarak atandığı duyuruldu. Yeni atama Emarsys’in mevcut konumunu pekiştirmesinin yanı sıra bölgedeki perakendecilere, e-ticaret şirketlerine ve markalara sunduğu ürünlerle hizmetleri güçlendirecek.

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinde dijital pazarlama ürünleriyle çalışan Emre Güzey, Emarsys Türkiye Ülke Müdürü olarak bölgedeki satış ve pazarlama ile üst düzey müşteri yönetimi faaliyetlerinin yanı sıra iş geliştirme konusunda da önemli rol oynayacak.

İlgili yazı: Emarsys Academy’de 2016’nın Girişimcilik Ekosistemi Konuşuluyor

B2C’de rekabet güçleniyor

Emarsys COO’su Ohad Hecht yeni görevlendirmeyle ilgili olarak, “Emre Güzey’in ekibimize katılmasından heyecan duyuyoruz. Son zamanlardaki hızlı büyümemiz, böyle yetenekli bir kişinin mevcut gelişmemize ve gelecekteki genişlememize yardımcı olmasını gerekli kıldı” şeklinde konuştu.

Emre Güzey Emarsys’e katılmadan önce E-ticaret Çözümleri Direktörü olduğu NCR Corporation’da şirketin çapraz kanallı kampanya pazarlama platformunun Türkiye pazarına tekrar girişine liderlik etti. Platformun Avrupa’daki tüm müşterilerinin (11 ülke) yönetimini üstlendi ve yönettiği müşterilerin toplam cirosunu yıllık 1 milyon dolara çıkardı.

Daha önce 7 yıl çalıştığı Bwin.Party Digital Entertainment şirketinde müşteri hizmetleri yazılım biriminin başında yazılım ürün yönetimi, geliştirme ve kalite güvence ekiplerini yönetti. Online oyun sektöründe IT, ürün stratejisi, taktiklerin planlaması ve uygulanması, grup genelinde ürün pazarlaması ve tanıtımı sorumluluklarını üstlendi.

Yeni görevi hakkında konuşan Güzey, “Böyle deneyimli bir ekibe liderlik edeceğim için mutluluk duyuyorum. Bu bölgenin görevine bağlı ve yetenekli ekibi, Emarsys’in pazarda lider bir konumda olmasını sağladı. Buradan hareketle müşteri ilişkilerimizi ileriye taşımayı ve konumumuzu korumak için yeni iş fırsatları geliştirmeyi hedefliyorum” dedi.Sosyal medya ve e-bülten ile de EticaretMag'ı takip edebilirsiniz!

EticaretMag Twitter EticaretMag 

Facebook Sayfası EticaretMag Youtube EticaretMag Google+ E-ticaret 

Türkiye Linkedin Grubu E-

ticaretMag RSS E-

ticaretMag RSS

Fikrini söyle

*